Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adnátok olyan férfinak esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok olyan férfinak esélyt aki külsőleg nem tetszik?

Figyelt kérdés

Ha pl leszólít valaki valahol, de nem tetszik külsőleg, akkor attól még szóba álltok vele? Ha pl elhív randizni.

Én lehet rosszul csinálom a dolgokat, de pl eleve csak annak fogadom a közeledését, aki külsőleg tetszik. Akinél első pillantásra érzem, hogy "hűűű" Nem kell hogy Brad Pitt legyen (ő pl amúgysem tetszik :) )de legyen benne valami olyan ami felkelti az érdeklődésem.


2011. júl. 22. 22:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
2011. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Én most leszek 3éve együtt azzal a pasival aki nem tetszett mikor megláttam először!:) De aztán haverkodtunk,és össze jöttünk!:)
2011. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Olyannak, aki nem taszít, (csak nem egy Brad Pitt), adnék esélyt. Csak olyannak nem, aki eleve taszít valami miatt. Amúgy nekem sem jönnek be a szépfiúk... Nálam is az ész, és a humor ami fontos :)
2011. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is adtam. De nem leszólítás után. Ha csak úgy leszólított valaki az utcán, alapból nem fogadtam a közeledését.

Úgy adtam esélyt bárkinek is, ha előtte valahol megismerkedtünk, akár szórakozóhelyen, akár munkahelyen, vagy baráti társaságban, esetleg neten keresztül, aztán beszélgettünk egy csomót és ha úgy éreztem van valami, ami megfog benne, akkor több is lehetett belőle.

2011. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
23:12-es vagyok. Ja, és a férjemet 15 éve ismerem, és elsőre (sőt, másodjára sem) fogott meg a külseje. Annál inkább maga a kisugárzása, viselkedése, humora. :) És még okos is! Imádom!!!
2011. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Nemigazán. Nem tudok mit kezdeni olyannal, aki nem vonz.

Nem feltétlen arról van szó, hogy tökéletes külseje legyen, de kell valami vonzó, ami sugárzik belőle. Ha ez nincs, akkor esélytelen, akármilyen dögös is.

2011. júl. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy ha nincs semmi vonzalom, akkor úgy vagyok vele, hogy felesleges...Mert nálam kell már rögtön az adott pillanatban egy érzés amivel megfog.


Amúgy volt már olyan, hogy csúnya pasi tetszett. Illetve először csúnyának találtam, nem is értettem hogy miért voltak oda érte a lányok. Aztán szinte vissza is tudok rá emlékezni, hogy mentem vele hazafelé a suliból, és jött egy furcsa érzés. Azután teljesen oda lettem érte. Pedig tényleg nem nézett ki jól. Van ilyen is, tudom.

2011. júl. 22. 23:17
 18/27 anonim ***** válasza:

23:15 vagyok. Lehet hogy rosszul fogalmaztam.

Szóval külsőre vonz. Szép a szememnek... :)

És nem vagyok tini. (egy korábbi válaszra reagálva)

2011. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Ha külsőleg kimondottan taszít, akkor nem.

Ha csak egyszerűen arról van szó, hogy nem az a típus, akit megnéznék az utcán (vagy bárhol), viszont olyan személyisége, egyénisége, stílusa van, ami számomra vonzó, akkor onnantól kezdve nem érdekel a kinézete.

Volt egy srác, akit amikor először láttam, kimondottan nem jó pasinak tartottam, aztán amikor személyesen megismertem, úgy belezúgtam, mint egy tinilány, de hát sajnabajna a nők 99%-ára hasonló hatással szokott lenni, úgyhogy nekem nem sok esélyem volt :S

2011. júl. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nekem egyik pasim se tetszett, mikor először megláttam. Nem az, nem voltak csúnyák( sőt), de nem mondtam azt, hogy hűűű. A vőlegényemet már 5 éve ismerem, haverok voltunk, de mégis csak 1 éve vagyunk együtt. Imádom és mostmár őt látom a legszebb pasinak a világon, pedig mikor először megláttam nem váltott ki belőlem semmit. Persze, ha kifejezetten taszító számomra, azt nem tudom elképzelni, de attól még, hogy nem ájulok el egyből még belezúghatok nagyon.
2011. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!