Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most én vagyok ilyen értelmetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok ilyen értelmetlen? Vagy mivan?

Figyelt kérdés
Délután sms váltás és kezdeményeztem egy találkát,igen volt rá a válasz,de ugye nem beszéltük meg mikor.Mert nem válaszolt egy smsre,még én könyörögjek ezek után hogy na mikor jössz értem vagy hol találkozzunk?Irjak neki?És mit?Vagy várjam meg míg jelentkezik?Én irjak megint rá hogy na mikor is?
2011. júl. 22. 19:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én értem, hogy nem az első találkozásotok.:)

Továbbra is azt tudom tanácsolni, hagyd, hogy most ő jelentkezzen.

Ha nem írna most még nagyon sokáig(akár napokig), akkor természetesen felkereshetnéd, hogy tisztázzátok, mi is a probléma.

De remélhetőleg erre nem kerül sor.:)

Délután mikor írtál neki? 1-kor, vagy 5-kor?

És már együtt vagytok, vagy csak randizgattok?

2011. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
3körül irtam neki,és csak randizgatunk.
2011. júl. 22. 19:50
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát, ha még nem vagytok együtt, akkor annyira számonkérni sem tudod, mert furcsán venné ki magát.

Tényleg várj még, hogy ő jelentkezzen.:)

Jó, ha egy fiú teper egy lányért, de azért büszkeség mindenkiben kell, hogy legyen.:)

Sok sikert Neked, és majd írj, ha lesznek fejlemények, kíváncsi vagyok.:)

2011. júl. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!