Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most én vagyok ilyen értelmetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok ilyen értelmetlen? Vagy mivan?

Figyelt kérdés
Délután sms váltás és kezdeményeztem egy találkát,igen volt rá a válasz,de ugye nem beszéltük meg mikor.Mert nem válaszolt egy smsre,még én könyörögjek ezek után hogy na mikor jössz értem vagy hol találkozzunk?Irjak neki?És mit?Vagy várjam meg míg jelentkezik?Én irjak megint rá hogy na mikor is?
2011. júl. 22. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem várd meg, hogy ő jelentkezzen.

Fiú vagy vagy lány? Hány évesek vagytok? :)

2011. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Fiú...23éves
2011. júl. 22. 19:29
 3/13 anonim ***** válasza:

Szóval írtál neki egy sms-t, amiben az állt, hogy találkozzatok ma, mire visszaírta, hogy rendben.

Eddig értem. De mire nem válaszolt?

Bocsi, ha értetlen vagyok, de nem teljesen értem, ahogy leírtad, és így nem tudok segíteni teljes mértékben.

2011. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Légy férfi és szard le! Az ilyen nők általában csak kihasználják az embereket.
2011. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle hogy amugy miujság?Nem irt..de irta előtte hogy benne lenne a mai estében.
2011. júl. 22. 19:36
 6/13 anonim válasza:
Most én vagyok ilyen értelmetlen? Vagy mivan? de nem értem a kérdésedet :D
2011. júl. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Irtam neki délután nincs e kedve találkozni,erre irta hogy benne lenne,azután irtam neki miujság de nem válaszolt,és nem beszéltünk meg időpontot.Most irjak rá megint én?VAgy hagyjam hogy ő irjon?
2011. júl. 22. 19:42
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát, ha igent mondott, és megkérdezted utána, hogy mi a helyzet vele, és arra még nem válaszolt, akkor szerintem most ne írj neki újra, hanem várd meg, hogy ő jelentkezzen.

Végülis most neki kell, hiába ő a Nő.

Ha tényleg szeretne Veled találkozni, akkor fog válaszolni, hogy Köszi, így és így vagyok, én ekkor és ekkor érnék rá.

Lehet, hogy most nagyon el van foglalva valamivel.

2011. júl. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A csaj direkt meghülyítette a srácot azzal, hogy este megdughatja majd. A srác meg olyan hülye, hogy nem veszi a lapot. Ez a háttér és erre jött elő ez a kérdés a hím részéről.
2011. júl. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem az első találkozásunk lenne.
2011. júl. 22. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!