Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindig a 2. randitól félek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a 2. randitól félek, és mindig el is szúrom. Olyan szinten hogy már a kedvem is elment az egésztől. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy az első randim egy csajjal mindig jól sikerül, általában hétvégenként szoktam ismerkedni és persze bennem van már pár sör. Olyankor teljesen elfelejtem a gondjaimat,társaság középpontja vagyok,alig tudok csöndben maradni...szóval minden stimmel(teszem hozzá hogy nem vagyok részeg,csak jólérzem magam olyankor). A gond az hogy alaphelyzetben én ennek a fordítottja vagyok, mikor jön a 2. randi hétköznap,egyszerűen sosem tudom adni magam. A lányok minden esetben megemlitik hogy mivan velem? mert nemilyen voltam múltkor,és ilyenkor csak csalódnak bennem, de leginkább én magamban. Zárkózott,csendesebb srác vagyok és ugye megértitek hogy elég nehéz helyzetbe kerülök olyankor.Minden kapcsolatnak induló dolog elbukik a 2.randinál,tehetetlen vagyok. Könnyű mondani hogy ne izguljak, de képtelenség. Nemtudom mit tegyek mostmár,lehet hogy nekem jobb egyedül
2011. júl. 19. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne akarj másoknak megfelelni, csináld ugyanúgy mint az 1. randin (sör!), lazits, érezd jól magad. :D
2011. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A "jó pár sör " az oka. Egyszer próbáld ki, hogy a második randi előtt is iszol egy keveset. :)
2011. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!