Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi előtt annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi előtt annyira ideges vagyok, hogy már ott tartok h visszalépek ettől az egésztől, nemtudok ismerkedni! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Holnap lenne a lánnyal az első randim,és annyira ideges vagyok hogy szerintem le is fogom mondani,pedig tudom hogy ez egy jó lehetőség lenne, de megint a leégés van előttem! Nagyon sok randim volt már,ahol annyira zavarban voltam egész végig,hogy többször leléptem,és akkora hülyét csináltam magamból hogy többet nemis hallottak róllam! Ez aztjelenti hogy annyira parázok abban a helyzetben, hogy szinte egy rohadt szót nemtudok kinyögni,és csak ott állok szó nélkül végig,teljesen leblokkolok,semmi nemjut eszembe,és már annyira kinos hogy látja rajtam és még ezt beis vallom neki,és nembirok utána kibirni már egy percet sem. Alapból sem vagyok egy nagy társasági ember,és csesztetnek sűrűn hogy "te mindig ilyen csöndben vagy"...mondanom sem kell, ezzel csak felmérgelnek! Nemvagyok egy vidám természetű,kicsit negativ személyiség vagyok,ezért a tapasztalatok alapján semmi esélyem,és látom előre hogy mifog megint történni! Egyetlen mentsváram azlenne ha bevágnék előtte pár sört vagy ilyesmit,attól mindig "normális" leszek(persze nemberúgni),olyankor nincs ember aki túlbeszélne engem:D Lehet hogy lekell mondanom ezt a talit,meg elfelejteni a lányt,mert igy egyszerűen nemfog menni,pedig ez lenne minden álmom hogy találjak valakit. Létezhet erre valami megoldás?mert ha önmagamat adom...azmár rögtön bukás

Volt már több hosszabb kapcsolatom,és ez a dolog csak a kezdeti pár randin jön ki rajtam,amikor az illető szinte még idegen! Pár hét után már minden természetes, csak addig elis kell valahogy jutni


24/F


2010. szept. 29. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Randi előtt menj el,egy lakásos szolgáltatóhoz.Engem mindig ellazít randi előtt.

Vagy csinálj randi túladagolást,napi 3at.Aklimatizálódj a szituhoz.

2010. szept. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne mondd le a dolgot! Így legalább megvan annak az esélye, hogy megtetszel neki és lesz köztetek valami. Ha nem mész el, eleve buktad az egészet.


Az izgulás bizonyos mértékig természetes. De gondolj arra, persze könnyű mondani, hogy nem veszítesz túl sokat a dolgon. Legrosszabb esetben nem találkoztok többet.

Amúgy próbálj olyan témát felhozni amiről szívesen beszélsz, illetve érdeklődj a lány felől. Így neked sem kell annyit beszélni, mert ő fog helyetted, és a lánynak is jól fog esni, hogy érdeklődsz. Ha rákérdeznek,miért vagy ilyen csöndes, nyugodtan megmondhatod, hogy nehezen oldódsz, de 1-2 hét alatt elmúlik. Legyél figyelmes, udvarias, mosolyogj. Ne aggdódj:)

2010. szept. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Akkor piálj!Én a randis korszakomban beültem a csajjal egy pubba kértem egy üveg piát,elfogyott és zsupsz,irány az ágy.

Olyan is volt köztük,hogy totál nem voltunk egy hullámhosszon mégis összehoztam az akciót.Ha meg korodbéli a csaj,akkor már dumálni sem kell túl sokat,ha idősebb akkor még könnyebb.20-24 éves korukban van csak nagy arcuk,fiatalabb-öregebbel már könnyebb.Ha meg van pasija vagy férje,akkor a legsimább ügy,tuti dugás.

2010. szept. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rám is mondták régen ezeket a jelzőket, és a piálós része is igaz rám...


Igazából a randikon csak beszéltetni kell a lányokat, és megnevettetni! Ha nagyon félsz dobj le 4cl vodkát, és kicsit múlik ez a dolog, eleinte volt, hogy én is alkalmaztam ezt :) Érdeklődj felőle, suli, filmek, munka, érdeklődési kör... Lassan megtanulod összefűzni a témákat, és ne aggodalmaskodj, azon, hogy mi lesz 5 perc múlva! Ha msn-n beszéltek, és már abszolút nincs miről beszélni akkor mondd, hogy most menned kell, és legközelebbre úgy is lesznek témák...


Ha már randizik veled egy lány tetszel neki/ha nem látott még akkor a beszélgetés/, tehát nem 0-ról indulsz sosem!


Merj bátrabb lenni!


Nálam azért volt ez a gond, mert a régi társaságomban nem igazán tudtam megnyílni sosem... Hallasd a hangodat, és menni fog ebben a témában is!


Minden jót!


Üdv!

2010. szept. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jah piálj és jobb lesz!
2010. szept. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

NEHOGY LEMONDDDDDDDD!

lehet h pont ő az, akit keresel, de ha nem mész el, akkor ez sose fog kiderülni. am lány létemre énis ilyesmi voltam, pia nélkül:Dgondolj arra, h mi baj lehetne? meg nem ölhet..oonnantól kezdve már bármi jobb:D

2010. szept. 30. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az első randim előtt úgy remegtem, hogy alig bírtam megfogni egy poharat. Amikor találkoztunk, a karjaiban is remegtem, de szépen lassan elmúlt. :)


És ez ma is előfordul, ha randizok.


21/L

2010. szept. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, hogy döntöttél? Rászánod magad? :)
2010. szept. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!