Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért fél egy randitól ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fél egy randitól ennyire?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik nekem, régóta ismerjük már egymást, jókat beszélgetek vele, megnevettetem de mégis ha elhívom randira, sosem ér rá. Egyébként még nem járt még senkivel és nem udvarol neki rajtamkívül senki :D. Egyébként 17 évesek vagyunk mindketten.
2011. okt. 10. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Leszbi
2011. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdésben a válasz. "Nem járt még senkivel"
2011. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fél, hogy esetleg megváltoztatod a véleményed róla és nem fog neked tetszeni, esetleg nemet mondasz neki, mert megunod vagy vmi ilyesmi. :/ vagy lehet, hogy te nem tetszel neki. :SSS
2011. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 The Nuke ***** válasza:

hát fasse tuggya!


Ha teccű neki, akkor fosik,

ha nem teccű neki, akkor azért!

2011. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Talán 1, mert nem jössz be neki

2,mert nem akarja kockára tenni a barátságotokat,ha esetleg mégsem jönne össze

2011. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hajánál fogva rángasd el a kijelölt helyre. Na, de komolyan, valoszínűleg pont azért fél, mert még nem volt soha barátja, és nem tudja, hogy hogy megy ez az egész.
2011. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazból nem utasít el, hogy nem tetszem neki, és már próbáltam meggyőzni h csak jöjjön el velem randizni, mondtam neki hogyha ha nem jön össze én akkor sem fogom lenézni vagy ilyesmi
2011. okt. 10. 19:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Jaj, nehogy már basszus!

Annó, én is tök lazán elmentem első randimra 14 évesen és hu de jó meg sem erőszakoltak, csak beszélgettünk, meg megpuszilt a fiú... Hát, ha valami félős csaj, akkor lehet tényleg csak fél, hogy rámászol, vagy hogy ha jártok akkor vége a barátságnak, de ha foglalkozik veled, akkor sztem. bejössz neki...

2011. okt. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!