Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megpróbáljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megpróbáljam?

Figyelt kérdés
Volt osztálytársam volt a csaj és az a helyzet hogy mindig is bejött de most találkoztam vele kb. 2 hónapja és nagyon belezúgtam de nem tudom hogy jöhetnénk össze teljesen más a baráti körünk és amúgy se vagyok annyira jóba vele, mondjuk állítólag régebben szerelmes volt belém csak ezt nem tudtam kihasználni (igen p...cs voltam XD) és most össze szeretnék vele jönni nemtom hogy valami tippet ?
2011. júl. 14. 00:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
de hogy menjek oda hozzá amikor nem is beszélek vele... a baráti körünk is más szval ... vagy menjek el csöngessek be hozzájuk hogy hello itt vagyok :D
2011. júl. 16. 14:02
 12/12 anonim ***** válasza:
Akár. Nem fog kidobni nyugi. Egyébként hívd el sétálni. :D
2011. júl. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!