Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megpróbáljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megpróbáljam megkeresni és elhívjam randizni?

Figyelt kérdés
Múlthéten találkoztam egy lánnyal beszélgettünk is, de semmi komolyabb nem történt (most nem mennék bele a részletekbe miért alakult igy). Viszont nekem nagyon tetszik és szeretném ha még találkoznánk. Lesz nem sokára egy összejövetel ahol ott lesz és nagyon örülnék neki, ha találkoznánk. De másfelől lehet, hogy soha többet nem látom és lehet jobb lenne elfelejteni? Kár volna érte... :S
2011. aug. 2. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi veszteni valód van? Még ráadásul tetszik is neked. Igen, keresd fel.
2011. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Csak éppen ha mégse találom meg akkor nagyon szomorú leszek, mert ez lesz az utolsó lehetőségem találkozni vele az tuti ...
2011. aug. 2. 22:26
 3/3 anonim válasza:
Keresd fel és beszélj vele, mond meg neki mi a stájsz és majd alakul minden magától, nem veszítesz semmit !!
2011. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!