Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megpróbáljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megpróbáljam?

Figyelt kérdés
Volt osztálytársam volt a csaj és az a helyzet hogy mindig is bejött de most találkoztam vele kb. 2 hónapja és nagyon belezúgtam de nem tudom hogy jöhetnénk össze teljesen más a baráti körünk és amúgy se vagyok annyira jóba vele, mondjuk állítólag régebben szerelmes volt belém csak ezt nem tudtam kihasználni (igen p...cs voltam XD) és most össze szeretnék vele jönni nemtom hogy valami tippet ?
2011. júl. 14. 00:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
írj rá facebookon, vedd fel msn-re:)
2011. júl. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hívd el valahova kettesben bókolgass neki, majd kialakul az..
2011. júl. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

hát figyelj ha nem akarsz rola lemaradni akkor nagyon gyorsan teperj rá!!

16L

2011. júl. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
amire van alkalmad próbáld ki, lehet h később nem lesz
2011. júl. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ja azt nem írtam mennyire régebben úgy 3 éve...
2011. júl. 14. 06:54
 6/12 A kérdező kommentje:
csak az érdekel nem lenne fura ha 2 év után csak úgy elkezdenék érdeklődni utánna ??
2011. júl. 14. 09:00
 7/12 anonim válasza:
ha a lány bulizós fajta érdeklődj a barátainál vagy facebookon az eseményeknél láthatod hogy megy-e valahova..valamelyik buliba..ha megy menj el te is pár haveroddal vagy ilyesmi és buliba kicsit táncolgatnátok vagy beszélgettek stb(lehet hogy már ott alakul a dolog)....utána már rá lehet írni facebookon minden gond nélkül..és onnantól meg már megy a dolog magától...találka..mozi stb ----> összejösztök...
2011. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg nincs veszitenivalód
2011. júl. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
mondd el neki mit erzel :)
2011. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

na öcskös én azt tanácsolom hogy menj oda és mond meg neki, ne járj úgy mint én, inkább mondja a szemedbe hogy mivan mnthogy egész nyáron otthon b@szál és csak agyaljál

na hajrá

2011. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!