Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megpróbáljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megpróbáljam?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm aki tetszik, viszont egyik haverom azt tervezi hogy bepróbálkozik nála, és nem tudom hogy én próbálkozzak e. Nagyon nagy bunkóság lenne? (lécci normális válszokat)
2011. máj. 29. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
barátok közt a másik kiszemeltje tabu. ha neked nem olyan fontos ez a haverod, nem fog bántani, ha összevesztek, akkor bepróbálkozhatsz.
2011. máj. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Anyád hintalovon válasza:
ha be próbálkozol nála és közölte már a haverod hogy ő befog akkor tuti hogy balhé lesz szóval ne tedd.Inkább beszéld meg a haveroddal hogy neked is bejön a csaj és hogy akkor mi legyen.Biztos megtudjátok beszélni.^^
2011. máj. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

El kell döntened mi a fontosabb, a csaj aki tetszik vagy

a haverod? De szerintem egy nő nem ér meg ennyit, hogy össze

vesz a haveroddal.

2011. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hajts rá!ő csak a haverod,a lánnyal meg lehet,hogy olyan kapcsolatod lesz,ami boldog és hosszú!lehet,hogy ő lesz életed "nagy szerelme"...szóval...érted :D
2011. máj. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!