Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én vagyok ilyen "fura"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen "fura" helyzetben mindig? :D

Figyelt kérdés

Valamit én csinálhatok rosszul... Az utóbbi öt lány, akinél próbálkoztam, ugyanúgy reagált.

Próbálok közeledni, persze nem érdeklem, így hát nem erőltetem. Összejön valakivel, s elkezd ő próbálkozni nálam úgy, hogy épp összejött egy sráccal. xD

Az aggaszt, hogy ez az utóbbi öt esetben így történt! :/

Csak én vagyok ilyen lökött, hogy ezt teszik velem? :D

Egyáltalán miért csinálják ezt? :S


2011. júl. 13. 21:33
 1/3 anonim válasza:
Hát itt inkább az lenne az érdekes h ez az 5 eset előtt milyen tapasztalataid voltak a csajokkal? Meg ezzel az 5-el miután már összejöttek valaki mással. Tudod a csajok imádják ha loholnak utána a pasik meg csorgatják a nyálukat. Úgyh az a tippem h csak ugratnak.
2011. júl. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez előtt volt egy barátnőm, teljesen papírforma szerint volt minden (az lett a baj. :/)

"imádják ha loholnak utána a pasik meg csorgatják a nyálukat."

Na ez nálam esélytelen, csak addig tűröm el a kéretést, amíg ad jelet arra, hogy van hatása egy pici. De mikor összejön mással, az nálam már túl sok. "Mások levetett rongya nem kell..." Ahogy apám mondaná. :D

Viszont volt egy lány, akibe annyira belehülyültem, hogy kb. 2 hónapig belementem a 3. személy játszásába. De azt mondta, hogy ő a párjába "szerelmes", nem tudja elhagyni. Nekem ez így meredek nagyon. :D

Azt már kezdem megérteni, hogy csak az érdekli őket, aki lekezeli, s nem veszi figyelembe, hogy ő egy jó csaj. Pedig egy teljesen átlagos srácnak találom magam, nem értem, hogy miért nem mernének felvállalni az egyedüli barátjukként, vagy miért kellek én egy 3.-nak. :/

2011. júl. 14. 12:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy fura helyzetben. Én eddig akikkel megismerkedtem srácok azok szinte mindegyik kivétel nélkül melegek voltak, pedig ránézésre nem mondtad volna meg róluk. Nincs velük bajom mert akiket ismerek/ismertem nagyon jó-fejek és épp emiatt szívtam meg mert előbb utóbb beleszerettem valamelyikükbe. :S
2011. júl. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!