Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég fura helyzetben vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég fura helyzetben vagyok, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Jó pár éve már annak hogy jártam edzésre... szerelmes lettem az edzőmbe aztán utána abbahagytam mondjuk kb. 6éve. Azóta együtt lakom párommal meg minden más, de valamelyik éjszaka a volt edzőmmel álmodtam, és most mintha megint éreznék valamit iránta... na de párom meg én nagyon jól megvagyunk és eszem ágában sincs megcsalni meg semmi, most viszont nem tudom kiverni a fejemből a volt edzőmet... tiszta gáz:SS nem beszéltem vele évek óta... gondoltam már régebben hogy megkeresem de most elég furcsát érzek iránta vagy nem tudom... hogy tegyem magam túl ezen hogy ne járjon a fejemben? 18/L
2011. márc. 12. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik
2011. márc. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem se dobd fel a kapcsolatod.Ez sztem egy nagyon erös szimpátia a részedról..22f
2011. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy álom miatt ébredtek fel az éréseid, de ez majd huss elmúlik. Velem is előfordult, hogy együtt jártam valakivel, álmodtam az exemről, és pár napig fura volt. Később elmúlt, mert tudtam, hogy nekem már megvan az igazi társam:)
2011. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az edző sem karbatett kézzel vár téged...

Egy jó kapcsolatot pedig egy álomért nagyon-nagy kár lenne eldobni.

Viszont az már más kérdés, hogy ha megfordult a fejedben, h elhagyd a párod (pusztán emiatt) van-e még értelme folytatni azt a kapcsolatot...

23L

2011. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom elhagyni a páromat! Épp ezért kértem hogy valaki mondjon rá valamit hogy hogy felejtsem el?:D
2011. márc. 15. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!