Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak ilyen fura helyzetben?

Figyelt kérdés
Én egy huszoniksz fickó vagyok, és van egy lány, akivel elég jól elvagyok, csak ő meg alig 15. Belsőre nagyon bejövök neki, feldobom, felpörgetem, de külsőre nagyon nem. De én már úgy szeretném megcsinálni azt, buszon, tömegben, hogy kegyetlenül hozzásimulni, hogy egy kis hely se legyen köztünk, kezeim a derekán, hasán, beleszagolni a hajába, és megkóstolni nyakát, kezeimmel meg vagy fentebb, vagy lentebb haladni. Ez így primkó lenne, egy hatalmas pofont kapnék érte? :D Úgy be vagyok indulva rá, hogy az már kemény.
2010. jan. 18. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak az apja meg ne tudja!
2010. jan. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:-D ahogy leírod szerintem neked megér egy pofont, nem?
2010. jan. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:)) Igazság szerint igen!! :D Csak nem szeretnék emiatt összeveszni vele, esetleg véglegesen, vagy megijeszteni.
2010. jan. 18. 00:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán kicsit fogd vissza magad - akkor van esélyed, hogy később bejön, amit szeretnél. Ha szereted őt, akkor vissza tudod fogni magad - ha csak meg akarod fektetni, akkor meg nem érdemled meg.
2010. jan. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyáhh srác neked nem gyenge elképzeléseid vannak :D:D Hajrá tedd meg csak gondolj bele 1 elkezd visitaní pofon csap 2 ha melette lennék és egy lány ezt csínálja jól megruháznám a fickót és mellettem lennének még tuti páran 3 kereshetsz utána másik megoldást az utazásra.
2010. jan. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!