Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fura egy helyzetben vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura egy helyzetben vagyok. Vélemények?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány...az ikertesóját már régóta ismerem, de őt még nem olyan rég. De ő vett fel msnre mert kíváncsi volt már rám. Nos, az a helyzet hogy már az ikertesója is bejött, de ő közvetlenebb sokkal, és vele jobban tudok társalogni is. Két gond van...Egyik az hogy még nem találkoztunk, bár ezen könnyen tudok segíteni mert már gondoltam rá hogy elhívom valahova meg mondta is hogy szívesen találkozna velem, a másik az hogy van barátja. Bár ez is összetett mert, most épp hezitál a pasija és egy másik között.. és ez elég nyugtalanító hisz hűség téren akkor elég szegényes...de ezekbe úgytudom engem avatott be a legjobban, vagyis csak sejtem d enem biztos. De már a tesóján is csak nehezen lettem túl, Ő meg kedvesebb, közvetlenebb :S Ráadásul ő vett fel msnre mert már sok jót hallott rólam...Mi legyen? Több út van..
2010. máj. 5. 01:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerezd meg! A leírtak alapján ő rá van szükséged, hát sok sikert.
2010. máj. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet. Nem tűnik túl stabil típusnak ilyen téren. :S Ráadásul ott van az ikertesója, aki ugyanúgy néz ki. Én biztos meghülyülnék. :S
2010. máj. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

attól függ h az ikertesóját mennyire ismered.

"De már a tesóján is csak nehezen lettem túl, "


ebből ítélve volt köztetek valami:D úgy elég fura lenne.


de látom régi kérdés, ha erre jársz írd meg mi lett a sztoriból, érdekelne :)

2012. nov. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!