Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 15 éves srácnak lehet esélye 18 éves lánynál?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 14:22
1 2 3
 21/30 Fuuton ***** válasza:
Fiatal vagy még, szerintem nincs sok, főleg ilyen tizenéveskorban a korkülönbség jobban kijön.
2011. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek olyan párt, akik pont ilyen idős korban jártak, bár nem túl sokáig. Viszont egyikük esetében sem volt szó lelki sérülésről, nagyon szerelmesek voltak, és nem is biztos, hogy a korkülönbség miatt lett vége, nem tudom. Szóval esélyed lehet, bár a legtöbb lány az idősebb pasikat szereti.

A 14:32-esnek meg (a kettő közül az elsőnek): gratulálok, hogy egyetlen tény alapján rögtön teljes személyiségképet tudsz alkotni, nem gondolkodtál még rajta hogy pszichológiát taníts valamelyik egyetemen? Biztos hasznos lenne...

2011. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz azzal mit mondanak mások. Lehet esélyed. Sokan írják, hogy a lányok előbb érnek, de ez csúnya általánosítás mert nem mindenki. Lehet esélyed csak okosan csináld. Az én barátnőm 2 évvel idősebb tőlem 22/L 20/F. Semmi baj nincs köztünk, először ő is úgy tekintett rám, hogy fiatalabb meg ilyenek, de nem adtam fel és összejöttünk. 2 éve lesz most már, hogy együtt vagyunk.

A kor nem számít. Ha elnézik azt jó szemmel, hogy 15 évesek 26 éves csávókkal járnak akkor ezt miért nem lehetne? Meg amúgy is aki ezzel foglalkozik az hülye.

Hajrá és ne add fel! Valószínűleg fogsz több kört futni érte.

2011. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Hass az agyára és az érzelmeire is. Természetesen esélyed csak akkor van, ha a vonzerő már megvan. Például hívd el randira, de ne várd meg amíg válaszol hanem mondd hogy mikor és hol, így azon fog először gondolkozni, hogy jó-e neki. (Természetesen ha nincs meg egy minimális vonzódás akkor nemet fog mondani) "Szia! Van kedved eljönni moziba? Csütörtökön nyolc órakor vetítik az xy filmet, neked akkor jó?" Így jó esélyed van arra, hogy nem azon fog gondolkozni hogy úristen egy 15 évessel megyek moziba de ciki, és ha tetszel neki akkor ezek után már úgysem lesz pofája utólag lemondani. Sok sikert! :D


F/18

2011. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes,és a kevésbé értelmes válaszokat is. Aki lekisköcsögözött,annak üzenem: Szebb napot! :)
2011. júl. 13. 16:34
 26/30 anonim ***** válasza:

Én 18/L vagyok, de én el se tudnám képzelni, hogy a barátom tölem fiatalabb, föleg így 15,18 felállásban.

Ha mondjuk 25,22 lenne, akkor talán, mivel akkor már csak komolyabb, érettebb gondolkodású a srác, de így semmiképp,mivel én az idösebb fiúkra/férfiakra bukom!

2011. júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
No para, semmi esélyed. A csajok az idősebb pasikra buknak az esetek 80%-ban.
2011. júl. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Van esélyed de kb. úgy...max 1hónapig lennétek együtt ha nem kevesebbet.Szerintem állj vissza saját kor osztályodhoz, vagy majd később úgy 7-8évvel később próbáld meg. :D
2011. júl. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

egy próbát megér mit veszíthetsz?? csak nyerni tudsz rajta!

sok sikert :)

2011. júl. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
olvasni tanulj meg kisGYEREK
2011. aug. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!