Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 15 éves srácnak lehet esélye 18 éves lánynál?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 14:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
én pl szeretem a fiatalabb pasikat :) de nekem is a legfiatalabb 2 évvel fiatalabb volt, amikor én 21 voltam, ő pedig 19, de sztem 18 évesen nem jöttem volna össze egy szinte általános iskolással...bár ez attól függ, hogy nézel ki, mennyire éretten, milyen a gondolkodásod stb, bár attól, hogy itt most neked páran azt mondják, h igen vagy nem, még nem fogod megtudni, hogy a lány aki neked tetszik konkrétan mit ggondol erről...közeledj felé és a reakcióiból meglátod
2011. júl. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
55%

14:32

Olyan hülyeséget írtál.Mért gondolod ,hogy csak fel akar vágni vele?Nem tudod a hátteret és így alkotsz véleményt?Te vagy a szánalmas.


Kérdezőnek:

Szerintem igen.Ha korán érett vagy akkor mindenképpen van esélyed.Helyzettől függően mennyi.

2011. júl. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
45%

ó ezaz még bátorítsd.

arról nemtehetünk, hogy te érzelmileg sérült vagy, és egy gyerek vállán keresed a boldogságot.

Egy 18 éves lánynak támaszra van szüksége, egy olyasvalakire akir felnézhet...nem egy kisk*csögre...ugyan már.

Fogadjunk a te "pasicskád" is ilyen kis alfab*zi, még az álla sem pelyhedzik. gratulálok hozzá, büszke lehetsz amgadra.

Hogy lehet néhyány nő ennyire vak, és ostoba?!

2011. júl. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

79 esnek

DE tudom a hátteret, mert ez ál mögötte semmi más!

felvágás, menőzés, csak ezért kell neki is.

ne mond már, hogy 15 évesen halálosan szerelmes?! ha ha ha ezt te se hiszed el....

2011. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

14:39

Mért ne lehet egy fiatal srác "halálosan szerelmes"?Én is voltam már idősebb lányba szerelmes.Elég érett voltam ahhoz ,hogy felérjek az ő szintjére.Nem jött össze vele,de nem is volt a kisfiú-nagylány komplexus kettőnk között.Jó barátom még mindig és lehet majd később bepróbálkozok újra.

2011. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már 3 évvel idősebb barátnőm, de én akkor 22 voltam ő pedig 25...


De hogy valaki 18 évesen kikezdjen egy 15 éves fiúval, az eléggé necces, és bizony jól írta valaki, hogy ott általában a lánynak valamilyen lelki baja van (pl. fél a felnőtté éréstől). Normálisan az ilyen korú lányok többsége az idősebb fiúkkal kezd, míg a velük egykorúakat is többnyire "éretlennek" tartják.


15 és 18 év között az a 3 év pont elválasztja a "gyereket" és "felnőttet", így hatalmas távolságnak számít. De későbbi életkorban már abszolút nem vészes.

2011. júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

késöbb télleg nem gáz ha pasi fiatalabb mint a csaj

de igy kicsit gáz mert ugye álltalános iskolás (vagy épp elballagot) a csaj meg ugye már nagy korú szinte felnött

meg eleve lehet a csaj nem is akarna összejönni egy 15 évessel

2011. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
68%
Az lenne gáz, ha a 18 éves csaj szóba állna veled!
2011. júl. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy is.. Te összejönnél egy 12 éves lánnyal?
2011. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
62%
Kisgyerek-.-! add meg a csaj címét, majd én elrendezem
2011. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!