Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Arc vagy izom? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arc vagy izom? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sztetek melyik srác kapósabb a lányoknál?:

1.nyeszlett, de szép arcú?

2.izmos, de átlagos arcú?


(tudom, sokak szerint a belső a legfontosabb, de vegyük most úgy, h mind2 jó fej xd)

Normális válaszokat légyszi ! :)


2011. júl. 13. 08:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A kettőnek a keveréke!:D

Azaz széparcú jó kötésű,de legyen olyan szarrágyúrt izomagy!

Am mindjárt irja ide sok okostojás hogy izmosnak kell lenni,mert a férfi mindig izmos,kell az izom hogy biztonsságban érezzem magam,stb......

2011. júl. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

én a 2. vagyok, mégis azok a lányok akik visszautasítottak, az az arc miatt volt, mert mind azt mondta, h neki exotikus arc kell meg mittomén még mi...

és nem tudom, ez lehet a fiatal lányoknál van (16 f vok), de elég kitolás az élettől, ha csak a szép arcúak tetszenek nekik ://

(bármint én se vagyok csúnya, de sztük nem ELÉG szép ...:S)

2011. júl. 13. 08:33
 3/13 anonim ***** válasza:
Sztem is fontosabb az arc mint az izom. Az izom az idősebb korosztály mániája, akik még éltek a kőkorszakban és akkor fontos volt, hogy milyen izmos a férfi (vagy mással nem tudom magyarázni). A fiatalabbaknál inkább az arc.
2011. júl. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Megint oda fogunk kilyukadni,ahová általában...


Lehetsz csúnya,izmos,széparcú,átlagos,vézna...


Ha megnyerő dumád van,jó a humorod,és látja a lány hogy a szexen kívül még sokminden más is érdekel,

akkor nyert ügyed van!:)

2011. júl. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Ilyen hülye dumát se halottam még hogy vkinek nem elég egzotikus az arca!Pffff.....

Ne foglalkozz azzal hogy mit mondanak!Legyen önbizalmad,és keresgélj,csajozz,flörtölj!Előbb utóbb sikerülni fog!:)

2011. júl. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Stojkovic ***** válasza:

Mindkettő számít. Egyébként ez a két kategória még árnyalható. Több olyat látok aki "szép arcú" és átlagos alkatú. Az izmosabbak között pedig elég sok olyan van, akinek csak jószándékkal lehetne átlagosnak mondani az arcát.

Egyébként az arc szépségének megítélése ízlés dolga. De az biztos, hogy előnyösebb helyzetben van akinek az arca szép, mert ahhoz még gyúrhat. Viszont egy arccal nem sok mindent lehet kezdeni. Az olyan amilyen.


F/24

2011. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

És a fiatalabbaknál fontosabb az arc. Ez később változik vagy így marad?

Tudom, h azt mondják a lányok is, h a belső számít a legjobban, de nem mindenkinél tapasztaltam így, sőt :/

2011. júl. 13. 09:19
 8/13 A kérdező kommentje:

utolsónak:

pont ez a bajom, h az arc a fontos nekik, pedig azon nem lehet változtatni :S

2011. júl. 13. 09:22
 9/13 Stojkovic ***** válasza:
Azért nem minden az arc. Ha szép de "nincs mögötte semmi", akkor az gyorsan kiderül. Ha van eszed, humorod meg jó dumád, akkor nincs nagy baj. Tudod hogy van ez...a marketing a fontos.
2011. júl. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

18-20 éves kor után sok minden változni fog nyugi.

14-16 éves korosztálytól sokat ne várj, minden másodiknak Justin Bieber az ideálja...

2011. júl. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!