Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Kik jönnek be jobban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Kik jönnek be jobban? A kicsit izmos vagy a nagyon nagy állatok? Vagy esetleg a semmi izom fiúk? Vagy a nagy pocak a nyerő?

Figyelt kérdés

vagy egy csajt inkább a dumájám próbáljak levarászolni a lábáról, mint a kinézetemmel?

de ha viszont nem tetszem neki, akkor esélyem sincs ledumálni a lábáról:P

uh, sok kérdés, nah válaszoljatok csajok:P


2009. jún. 8. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
a duma az mindenképp fontos akárhogy nézel ki:D az mindig egy jóóó plus:D én a kicsit izmos, szálkásakat szeretem.20/L
2009. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Emberfüggő.

De am tök mind1 legyen ápolt, jófej:D

2009. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Számomra is fontos hogy legyen jó beszélőkéje és legyen jó humora.

Alak: Számomra mindegy, de nem szeretem az egyszálbélűeket és a mackós illetve baromira kigyúrt állatokat. Legyen normális testalkata, a felső teste legyen izmos (főleg a karja és a mellkasa) és legyen egy pici pocakja :) A kockás has nem minden pasinak áll jól szerintem!

17/L

2009. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem a soványabb pasik jönnek be, de azért nem árt ha van egy kis izom rajtuk..meg persze, az se mindegy hogy milyen a viselkedése, de szerintem mindenkinek más tetszik. Én szeretem ha udvarias, humoros, és persze a tudtomra adja, hogy tetszek neki, és flörtöl. :P
2009. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

en nem tom hogy legtobb csaj hogy van vele, de eszrevettem ha bunko vagyok veluk (csak egy picit) akkor bejovok nekik (altalaban). Sztem mind1 mert en sem vagyok tul sovany gyerek, van egy kis pocakom, es megis jo par csajjal jottem mar ossze

fatercosta

2009. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Esztétikusan izmos a nyerő Nálam!:)

De sztem nem a külső a legfontosabb, legyen az illető ápolt és adjon magára, az többi már csak plusz sztem:)

*

2009. jún. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát eléggé összeválogattad itt a végleteket :D

Ha jó a dumád, az már egy plusz pont mindenképp (;

Én a szálkásabb nem eltúlzottan izmos pasikat bírom.. És akiknek jó a dumájuk. Még egy nagyon csúnya pasin is sokat dobhat az, ha jó a szövege.

2009. jún. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a s6zálkás fiúk tetszenek... Nem túl magas, 175 cm körül, de vékony srácok. Kis hasizom j9öhet, illetve nem zavar.

Igen, amúgy a duma nagyon fontos, de ha más szempontból nem tetszel neki, akkor valószínű nincs esélyed. (Bocsi, ez van...)

2009. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!