Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, cikinek tartjatok azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, cikinek tartjatok azt ha egy fiu sovany es nincs rajta izom?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hááh ha teccik akkor gyere össze vele, és örsztönözd a több sportra és az edzésre! Neki is érdeke hogy jól nézzen ki!
2010. febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem ciki, csak szimplán nagyon nem tetszik
2010. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen. úgyh most együtt edzek a párommal, már kockásodik a hasa :)
2010. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Hát, az én pasim inkább legyen vékony, izom nélküli, mint valami kidolgozott testű, izomagyú... =/

NEm bírom, ha valaki több időt tölt a saját testének tökéletesítésével, és a hasán található kockákkal, mint velem...

Amúgy is visszataszít, ha valaki túl izmos... kicsi lehet... de az tényleg kicsi legyen.

2010. febr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nem szeretem a nagyon vékony pasikat. inkább legyen kicsit pocakosabb de ne deszka. amúgy nem ciki. (:
2010. febr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem az a ciki h vékony vagy(akárcsak én)hanem az h nincs önbizalmad. :) hidd el h magasról leszrják ha férfiasan viselkedsz. :) persze vannak kivételek...de a többséget nem érdekli. szóval nyugi. :)
2010. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha tizenéves, miért lenne ciki? Növésben van. 20 év fölött viszont nem gáz sportolni ám...:D Főleg az úszás csinál szép, szálkás izmokat:P De csak semmi gyúrás...a sport akkor jó, ha nem a testépítés érdekel, hanem a mozgás!

sztem

2010. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok és elég sovány, de sajnos nem nagyon tudok sportolni mert komoly szívproblémáim vannak :S
2010. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!