Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová tűntek az egyéjszakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek az egyéjszakás lányok?

Figyelt kérdés

régen jó volt, elmentem a buliba, táncoltam egy csajjal és hazavittem.


Mostanában meg minden lány csak járni akar, táncolok velük és semmit nem akarnak tovább aznap éjjel.

Viszont mondják mosolyogva hogy kizárólag csak komoly kapcsolat érdekli őket.

Végső elkeseredésemben a neten probáltam keresni szexkapcsolatot, de ott is mindenki komolyat akar.

Hová tűntek a suncik?:(


21F


2011. júl. 7. 22:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%

Srácok, mi lenne ha egyeztetnétek privátban? Vagyis megosztanátok egymással, hogy egyéjszakások itt és itt találhatók, ő meg ő, a komolyra vágyók pedig emitt, ez és ez a lány.

Nem egyszerűbb lenne, mint itt panaszkodni?

2011. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11%
AZt hiszik, ha azt mondják, hogy komoly kapcsolatot akarnak, akkor nem fognak ribancnak tűnni. Dehogynem.
2011. júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért mert már más a divat és nem te vagy akivel elmenne. Amióta feltalálták a színes tv-t azóta csak a sok csillogást lássa az ember. Mindig a színesebb a jobb és te már kifakultál, szinte fehér-fekete vagy. Tudod jön egy Justin Bieber és utána jön a másik akitől elájulnak. Te már kiégtél:) ezért mondják neked, hogy komoly kapcsolatot szeretnének. Bocsi szamóca, de te se mondtál jót. Nem szándékosan vagyok ellened:P Ha jól gondolom te is a komoly kapcsolat híve vagy, tévedek? Én igen, de viszont azt látom, hogy a világ fejlődik és vele az igények is. Nem csökkent az olyan nők száma, hanem növekedik. Nincs mit tenni kérdező, te már más kategória lettél:)
2011. júl. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 szamóca.. ***** válasza:

én valójában annak a híve vagyok hogy mindnkei azt csinál amit akar... :D de tényleg.

egyébként nem feltétlen csökkent még a számuk, de a megítélés egyre keményebb szerintem. az élet több területén is, a felnövő korosztály szerintem egyre konzervatívabb... mikor én voltam 14-15, szinte senki nem pattogott a korosztályomból hogy jahj ne veszítsd el a szüzességd, vagy ne járj bulizni. Mostmár egyre több ilyen van, akik még mindig kivételnek hiszik magukat, még mindig azt gondolják hoyg csak és kizárólag nekik van ennyi eszük, de viszont sokan vannak. még nem elegen ahhoz hogy megszűnjön a rib*nckodás, de egyre többen.

2011. júl. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 evvanszprájt válasza:
egyszerű a válasz:D vagy épp k*rják őket vagy a sarkon állnak xD
2011. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

NA erre én is kíváncsi vagyok.


23F

2012. márc. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!