Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell egyéjszakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egyéjszakás kalandot kezdeményezni diszkóban?

Figyelt kérdés

Eddig főkén komoly kapcsolataim voltak, de úgy érzem hiányzik a kaland az életemből. Nekem nem okoz gondot odamenni egy csajhoz, megszólítani és ismerkedni vele, de ha csak egy jó szexre vágyom és nem akarok tőle semmi többet, akkor gondolom másként kellene indítani. Annyi tapasztalatom már van, hogy egyéjszakás kalandokat diszkókban a legérdemesebb keresni, viszont eddig nem erre hajtottam. Milyen dumával érdemes kezdeni? Onnantól, hogy odamentem hozzá és megszólítottam, milyen szöveg juttat el a legkönnyebben a szexig? Esetleg aki minden hétvégén másik csajjal van, megoszthatná velem, hogy hogyan csinálja. Kössz!


25/F


2011. márc. 21. 01:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A rucid jól megy a párnámhoz.
2011. márc. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Nem vagyok idevalósi, megmutatnád merre laksz?" - Nem mindig az a csaj akar majd veled elmenni, akit kinézel, lehet a barátnője ragad majd rád. Ha nem okoz gondot, hogy leszólíts valakit, akkor csak tovább kell beszélgetned vele, beszélj kétértelműen, viccesen. Egy kis pia segít ellazulni neked is, és a csajoknak is. Hamar látni fogod, hogy amelyik csaj adja magát a discoban, az adni fogja magát az éjszaka is. Amelyik nem engedi magát lekapni, vagy le akar koptatni, hagyni kell.
2011. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!