Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová tűntek az egyéjszakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek az egyéjszakás lányok?

Figyelt kérdés

régen jó volt, elmentem a buliba, táncoltam egy csajjal és hazavittem.


Mostanában meg minden lány csak járni akar, táncolok velük és semmit nem akarnak tovább aznap éjjel.

Viszont mondják mosolyogva hogy kizárólag csak komoly kapcsolat érdekli őket.

Végső elkeseredésemben a neten probáltam keresni szexkapcsolatot, de ott is mindenki komolyat akar.

Hová tűntek a suncik?:(


21F


2011. júl. 7. 22:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%
Full igazad van! Bár lehet csak itt nálunk lett divat ez a komolya kapcsolat . Képzelem milyen komoly pfff...
2011. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Érdekes, hogy más szerint meg pont az egyéjszakásak vannak mindenhol... Mellesleg remélem, jó messzire tűntek el innen, mert útálatos "divat" lett. Keress egyet a sarkon, bármire hajlandóak.
2011. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Ember keress komoly kapcsolatot és lesz sunci.
2011. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
van csomo én komoly kapcsosat találok ritkán:D elmegyek egy este és a 15-25éves korosztály ugy lesz*p vagy lefekszik velem h a nevemet nem tudják... én mongyuk hülyén hangzik de már ezt unom h nincs komoly kapcs csak számolhatok h hány van meg
2011. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem kell rendes kapcsolat még. jó így.
2011. júl. 7. 22:25
 6/16 anonim ***** válasza:
cs,esszemeg, én meg pont komoly kapcsolatra vágyó lányokat nem találok. kutya b.assza meg :D
2011. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 szamóca.. ***** válasza:
én mondtam hogy egyre konzervatívabbak vagyunk... de nem hisztek nekem. na majd meglátjátok :D
2011. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Más meg ép azért rinyál, mer csak ribancokat talál..
2011. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor senki se azt találja amire számit?
2011. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
képzeld el... :(
2011. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!