Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » H a látnátok egy síró lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H a látnátok egy síró lányt az utcán oda mennétek? Fiúknak!

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 20:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha látom, hogy artériás vérzése van, az autó amiből kirepült meg felcsavarodott a villanyoszlopra, odamennék, biztosítanám a helyszínt, ellátnám, közben hívnám a mentőket.
2011. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Utolsó le a kalappal előtted !

Ez nagyon szép volt !

Totál igazad van.

2011. jún. 27. 21:09
 13/19 A kérdező kommentje:

utolsó elöttinek , valaki gyorsan írt XDD

És be vágott előtte XD

2011. jún. 27. 21:10
 14/19 anonim ***** válasza:
és ha én elkezdek bömbölni az utcán, vajon odajönne egy csaj vígasztalni?:D
2011. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer szörnyen rossz kedvem volt, noha nem sírtam, de "szegény embert még az ág is húzza" módon, egy borzalmas nap után, még az eső is elkapott, és álltam a zuhogó esőben, könnyeimet nyelve a piros lámpánál. Egy aranyos kis ázsai forma jött oda mellém és tartotta az esernyőjét és rám mosolygot... Ugyan csak az utca túloldaláig kísért, mert onnantól másfele mentünk, és nem sokat segített azon, hogy totál eláztam, de mégis jól esett a kis kedvesség, és egyből mosolyogni kezdtem =)


Nem feltétlenül kell hozzászólni egy lányhoz ilyen helyzetben, én legalábbis lehet, kicsit furán néznék, bár nem tudom biztosan. De az biztos, hogy egy kedves gesztus mindig jól tud esni. Legyen az egy kocka csoki, vagy egy esernyő... =)

2011. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Én már jártam úgy, hogy minden összejött barátommal is összevesztem stb...tipikus szar nap amikor már csak azt várod, hogy egy busz elüssön:D és a metrón sírva fakadtam..erre odajött egy hajléktalan, megpaskolta a fejemet és azt mondta h " ne sírj nem olyan nagy a baj" és rám mosolygott.Nagyon meglepődtem és jól is esett ez a gesztus..főleg, hogy onnan jött ahonnan az ember nem számított rá..szóval hajrá fiúk!:)
2011. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki ha valaki odajönne.

Bár nem szokásom sírni az utcán, inkább csak élőhalottként próbálok nem tudomást venni az emberekről. =)

Nem kell beszélgetni, vagy legalábbis nem muszáj.Fiúk, tartsatok magatoknál inkább erre a célra csokit! Az szerintem mindig segít (:

2011. jún. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Odamennék és jól pofon basznám, hogy legyen miért bőgnie.
2011. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Utolsó egy barom -.-"
2011. jún. 28. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!