Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » H a látnátok egy síró lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H a látnátok egy síró lányt az utcán oda mennétek? Fiúknak!

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 20:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Hát jókérdés...szerintem igen :-)

De ez hogy jött? Így szeretnél pasizni?:D

2011. jún. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Odamennék, de milyen korosztályra gondolsz? Kislány(alsós - ovodás), vagy olyan lány, aki bejön?
2011. jún. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Hát olyan 15-16-éves Ronda lányra gondolok :D

Mert tegnap pont egy 15-16-év között elég ronda csaj ott bömbölt az utcán , és mindenki elment mellette :D

Csak így jött a kérdés XD

2011. jún. 27. 20:44
 4/19 anonim ***** válasza:

nem,mert azt hinnék miattam sír

és amúgyis csunya és semmi közöm hozzá

2011. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem... Még a barátaimnak se tudok mit mondani ilyen helyzetben, nemhogy egy idegennek... Pedig nem vagyok érzéketlen, nem az a baj, csak nem tudok mit mondani... Meg ki tudja, lehet, hogy a pokolba kívánna, hogy tűnjek már a fenébe...
2011. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Utolsó : De kedves vagy XD

Neked csak más véleménye számít ?

" Hogy azt hinnék miattam sír "

És akkor mi van XD ??

2011. jún. 27. 20:48
 7/19 anonim ***** válasza:
hát az attol függ...függ a hangulatomtol is, h sietek e, és attol is h van e vmi a lányban, ami megfog, nem kell szépnek lennie, nem ettől függ, csak az én szememnek legyen érdekes
2011. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, mert ronda vagyok, és úgyis elküldene a francba.
2011. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Oda de csak ha jó csaj
2011. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Sírót azért ritkán látok... de például vasárnap este 10-kor elsietett mellettem az utcán egy olyan 18 éves forma lány, aki láthatóan alig bírta visszatartani a sírást, talán mintegy menekült valahonnan. Nah hát én meg azt bírtam nehezen megállni hogy ne menjek utána...


Nem tudom mit reagált volna abban az állapotban ha megszólítom. A kérdés inkább az, ilyenkor oda szabad/kell menni? Mert amúgy szívesen, még ha nem is az a bomba csaj....


17/f

2011. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!