Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-45 közötti férfiak, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-45 közötti férfiak, miért nem mernek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 20:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem korosztály, a férfiak egy része nem mer. Én is közéjük tartozom sajnos.
2011. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 WhiteLabel ***** válasza:
Mert mulyák, ez van, ismerek én is ilyen embert, sőt a rokonságba is van, hiába próbálok kezdeni vele valamit, volt már rá példa hogy elmentünk, és én szólítottam le neki a csajt, de amit összehoztam két szavával lerombolta...
2011. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én speciel bes.zari vagyok, most kezdek rájönni..

Még nem tudom hogy győzöm le, de aztamindenit..

XD

2011. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

De ha senki sem mer kezdeményezni, akkor soha nem lesz semmi sem, max csak az, hogy erre az oldalra kikerülnek ilyen kérdések, mint ez is.


Na meg a másik oldal. A sírós, elkeseredett kérdések.

2011. jún. 27. 20:26
 5/16 WhiteLabel ***** válasza:

Hát figyelj, szokott valami forma itt ezekre úgy válaszolni, hogy a nők hangoztatják az egyenjogúságot, akkor meg ne sírjon a szátok, hanem kezdeményezzetek is.

Valahol igaza van, bár én mindig elhajtottam azokat a csajokat akik kezdeményeztek, nem szeretem a könnyű prédát:D

2011. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Kezdeményeztem már én is, ha nem léptem volna sosem lett volna kapcsolat.


De volt arra is példa, hogy csak simán kérdezni akartam valamit egy hímnemű egyedtől, erre egy ledöbbent arcot kaptam válaszként, majd otthagyott.

2011. jún. 27. 20:42
 7/16 anonim ***** válasza:

Senki?

Ez csak 3 volt, ott van még a többi.

:)

Amúgy meg kifogtad. Ne általánosíts. De vannak ilyenek is, tény.

2011. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Egyik pasi se mer! Még erre is képtelenek (:

Pedig mi történik max kultúráltan közöljük h van barátunk/ nem pasizni jöttünk.

Legrosszabb esetben is miután elment egy pasi a csaj bnői rajta nevetnek. És akkor mi van?

2011. jún. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Gondolom valami tizen éves kiscsaj vagy, aki ráakar akaszkodni egy ilyen idős faszira.
2011. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Pedig mi történik max kultúráltan közöljük h van barátunk/ nem pasizni jöttünk.

Legrosszabb esetben is miután elment egy pasi a csaj bnői rajta nevetnek. És akkor mi van?"


Ja persze, kulturáltan. A nők nagy része direkt élvezi, hogy a férfiakat lealázza a sárga földig. Próbáld már ki te, hogy egy ilyen helyzetben milyen érzés, amikor kiröhögnek.

Igaza van a korábbi hozzászólónak. Rinyáltok itt az egyenjogúságért, akkor emeljétek fel ti is a s.ggeteket, ha akartok valamit és ne itt sírjatok, ha nem kelletek senkinek!

2011. jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!