Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! 20 felett! Ti tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! 20 felett! Ti tényleg nem mertek kezdeményezni a nőknél?

Figyelt kérdés

Volt már olyan, hogy nem mertél kezdeményezni, nő kezdeményezett, vagy te mindig igazi férfi módjára megtetted az első lépést a kiszemelted felé?

Az első lépés alatt egyértelmű randira hívást értek.


2011. jún. 27. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én 19 vagyok még csak, de idén leszek 20 szóval remélem még beleférek. A kérdésre válaszolva Igen így van :/
2011. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
sokan félnek az elutasitástol és sokan kaptak is már ebböl.Ezért lettek ilyenek a fiuk.Sajnos:(
2011. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

A kezdemenyezes nem feltetlenul azonos a randira hivassal. Egy no is kezdemenyezhet es bizony szoktak is rendesen, pld jeleket kuldenek amibol egy ido utan leesik hogy zold a lampa. Ha nekem is bejon a lany akkor megteszem az altalad elso lepesnek nezvezett randira hivast. Randira nem szoktak hivni, olyan van hogy hivnak lanyok erre-arra de az nem randi. :D

35f

2011. jún. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Én 29 vagyok, de sokkal fiatalabbnak nézek ki és érzem is magam. Nálam vegyes, volt hogy megléptem mert kellett, volt hogy jött magától, volt hogy engem kérdeztek. Helyzet adja... Arra kell figyelni, ha valami aktuálissá válik, mit vár el a partner... Nem merünk kezdeményezni... Vannak helyzetek amikor jobb is nem kezdeni, de vannak amikor most azonnal kell... Én merek ha biztos vagyok abban nekem is kell a lány és tudom nincs barátja, ilyesmik... Egy kosár a legrosszabb eset, semmi több... Menni kell, mese nincs... :)
2011. jún. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!