Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon létezik igaz szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon létezik igaz szerelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok,én a mai világ dolgai köszt kutatva sem értem meg hogyan lehet rendes párkapcsolat vagy valami hasonlót találni igaz,hogy még csak 18 vagyok,és fiu,de akkor is... Nem sok csajom volt eddig de a mostani dolog is amiben vagyok egy annyira rosz hejzet,hogy magam sem fogom fel,hogy tudok ijen dolgokba bele bonyolodni,pedig csak a szeretetre és a törödésre vágyom,de lassan ugyérzem senkinek sem kell egy ojan fiu aki a buli melett tud arra is gondolni,hogy van egy barátnöm akit szeretek,és bármit megtennék érte legyen az akármi,és még is én esek ki butának mert nem a lefekvés az elsö dolog amire vágyom,és nem az az elsö szavam hozzá,hogy szex,na de csaka kérdésem télleg annyi lenne,hogy szerintetek van ezen a cseszett ovális világon valami értelmes és szép lány? vagy elvétve a világ külömbözö táján akad egy-egy? : (
2011. jún. 17. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy megemlítem, de szörnyű a helyesírásod.

Kérdésedre válaszolva pedig: nem olyan körökben mozogsz, ahol ezt elfogadják és szerintem nem is onnan válogatsz, ahol rendes szeretetre éhes lányok vannak.


Az igaz szerelem létezik, de kimondta, hogy könnyű rátalálni?

2011. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ebben egeyzek veled szörnyen irok :S igazad lehet,hogy nemjó körökben mozgok,de az a baj aki szeretetre éhes nemutassa ki,szoval ahogy mondod nehéz az igazir rátalálni : ( és a legnagyobb baj,hogy ez a mostani dolog is elégé a sirba logassa a lábát,de hát ha nembecsüli meg amit nyujtok neki,akkor köszönöm szépen az eddigi vele töltött idöszakot...
2011. jún. 17. 21:42
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Én 21 éves vagyok és lány. Hasonlóan látom a dolgot mint te.

Egyet értek az előttem szólóval.

A te korosztályod még a bulizós korszakban van, amikor semmi sem számít a piáláson, meg a szexen kívül, tisztelet a kivételnek...Idővel nagyobb esélyed lesz rendes párkapcsolatot kialakítani, mert egy bizonyos kor után az érzelmek előtérbe kerülnek és fontosabb lesz, hogy egy olyan valaki legyen mellette, aki szereti, akiben megbízhat, akivel családot alapíthat... Bár az is igaz, hogy a mai világban nem könnyű dolog olyan személyt találni, aki rendes. Egyszóval jókor kell lenni jó helyen.

2011. jún. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!