Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan, hogy "szerelem"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy "szerelem"? Én nemnagyon hiszek már ebben.

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Létezik, csak nem mindenkit talál meg:(

Hány éves vagy?

2009. szept. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos létezik.

Minden nap látok egy lányt, beszélgetek vele, és van barátja, akibe még mindig szerelmes másfél év után is...

A barátja viszont elég ocsmány módon viselkedik vele.

Én viszont nagyon szeretem a lányt, viszont így nem lehet semmi az egészből :/

2009. szept. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

viszontviszont

bocsi a szóismétlésért :D

2009. szept. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Már én sem hiszek ebben, de ha jön akkor esélyt kell adni a szerelemnek.

De azért ha szeretsz valakit akkor nem elég "csorgó nyállal" sóvárogni utána. Egy férfinak legyen önbizalma!

18/L

2009. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és 16/F
2009. szept. 27. 15:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. 16 évesen még nem olyan nagy gond ha nem talált meg, ne foglalkozz vele hogy másoknak a környezetedben már van kapcsolatuk. Talán egy javaslatom lenne: Gondolkodj egy picit magadról, az érzéseidről, hogy egyáltalán miért vetődött fel ez a kérdés. Csak azért mert ezt látod magad körül és elvárod magadtól is, vagy azért mert magányosnak érzed magad? Ha előbbi, akkor ne törődj vele, előbb vagy utóbb biztos történik valami. Ha utóbbi, ha magányosnak érzed magad, akkor vegyél nagy levegőt, hamarosan elérkezik a "szerelem" :)
2009. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hm. az utolsó válasz érdekes volt
2009. szept. 27. 20:00
 8/9 anonim ***** válasza:
bárcsak ne létezne
2009. szept. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hm.... ez a baj h. van szerelem és énis mindig oanba gabalyodok bele akivel nem lehet közös jövőnk:(
2009. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!