Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 13 éves lány vagyok. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 13 éves lány vagyok. A pasim sehova nem akar velem eljönni mit csináljak?

Figyelt kérdés

13 évesek vagyunk. De a pasim sehova nem akar eljönni velem ketten csak úgy h rjatunk kívül még meghív 5 embert.azt konkrétan nem mondta h velem nem akar csak 2 en eljönni valahova.

Már 4 szer jártam vele de csóknál több még nemvolt.

2 en még nemvoltunk sehol :S Érzem h szeret. és aztis mondta h majd csókolózunk a parkba. d eúgy akar h rjatunk kívül még 8 an vannak? mit tegyek??


2009. márc. 22. 21:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%
Dobd ki! Nehogy már a haverok fontosabbak legyenek! Vagy ha nagyon nem megy a kettesben levés,menjetek el moziba haverokkal. Sötétben mehet a csók,meg a tapi.
2009. márc. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
62%

Én 14 éves fiú vagyok, barátnőm 2 hónap múlva lesz.

9-10 évesen ha tetszett egy lány coffja, akkor már nem mertem odamenni hozzá, beszélgetni vele.

Most a bnőmmel 4 hónapja vagyunk 1ütt, és igazán komolynak gondolom a kapcsolatot, ha furának tűnik a kor, akkor is.

Nem minden 14 éves gyereknek kell legoznia szabadidejében, ezért ha az életkor furcsának tűnik, ne arra ugorjatok rá... Sokkal inkább a "4szer jártam vele", meg a "csókolózunk majd a parkba" szövegre...Ezzel, hogy "Addig inkább barbizz, a pasid meg machboxozzon.", egy korosztály minden tagját sértitek meg, nem csak a kérdezőt... Az hogy ki milyen korára ér meg testileg, s szellemileg, nagyon változó. Én 185cm. vagyok, 70kg, 14 éves, barátnőm 170 cm., szép, nőies alakkal, míg vannak akik ugyanilyen korban 140cm.-ek, 30kg.-ot nyomnak, lányok közül meg látszik, hogy még nem kezdett érni. Végülis nem a kérdésre adtam választ, le lehet pontozni...

2009. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
57%

22:04 - öcskös, nem a testméretektől lesz valaki nagyfiú meg nagylány, örülj, hogy te érett vagy gondolkodásban is, remélem legalábbis, hogy így van, figyelj, 24 éves vagyok, és nem nőttem nagyobbra 151 centinél és nem vagyok több 42 kilónál, mégis nőies nő vagyok ilyen PICI méretekkel is, és felelősségteljes fiatal felnőtt, stimm? Ha te kikéred magadnak, én is hadd kérjem ki, hogy ne a méret számítson már a fejlettségben. Én erről ugyanúgy nem tehetek (mert ilyen a családom anyai női ágon), mint te másról.


A kérdezőnek válaszolj inkább, hogy te 14 éves fiú fejjel mit gondolsz erről, és ne a válaszolókkal szállj értelmetlen vitába.

2009. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt akartam megfogalmazni, hogy a korosztályom nem minden tagja számítógép előtt görnyedő, matchboxot tologató személy, aki még el se kezdett fejlődni testileg.


A kérdezőnek: Szerintem a barátod attól fél, hogy kettesben kínos lesz a randi, nem lesz téma, sok lesz a csönd.

Bár "a csókolózunk majd a parkba" résznél arra gondoltam, nem lehet valami komoly ez az egész...

2009. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
58%

Szia!


Itt már egy egészen komoly vita bontakozott ki. Az elöző kommentelőknek írnám, hogy teljesen egyetértek azokban, hogy a kérdezőnek még tanulnia kellene...de azért ha a kommentelők már annyira felnőttnek érzik magukat, a megfogalmazásra is oda figyelhetnének. Tisztelet a kivételnek!


A kérdésre válaszolva: Teljesen normális, hogy ebben a korban már elkezdett érdekelni a szerelem,a fiúk. A lányok nemi érése viszont sokkal korábban kezdődik el mint a fiúké, és ezért is viselkedik így veled a barátod. Ebben a korban, még nagyon gyereknek számítotok, főleg a fiúk. Még 18-20 éves korban is csinálnak érdekes dolgokat, nemhogy 13 évesen! Több mint valószínű, nem szeretne a mostaninál komolyabb kapcsolatot Tőled, ezért is vesznek Titeket körül a barátai...


Ezt viszont ne bánd! Bőven elég szerintem ha megfogja a kezdet, esetleg megpuszilja az arcodat. Hidd el bőven ráérsz még a fiúkkal foglalkozni később is, nem fogsz semmiről lemaradni!


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
59%
mond meg neki, hogy le akarod szopni.. egyből elíntézi, hogy kettesbe maradjatok...
2009. márc. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem feküdj le vele, hiszen már 4* jártál vele és MÁR 13 éves vagy. Nehogy lemaradj valamiről. Mit foglalkoztok ilyenekkel ennyi idősen. "Pasid"? Ugyan már mert 2szer megfogta a kezedet meg köszön a menzán? Ennyi idős GYEREKEK semmit nem tudnak még a kapcsolatokról, ami nem is baj, de nem is kéne erőltetniük a dolgokat. Bocs, ha megsértettem a 13 éves fiatalságot, de kérdezzétek meg anyátokat/apátokat, ők is ezt fogják mondani...


23/f

2009. márc. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Mert 13 évesen nemlehet szerlmes valaki? Igazán visszagondolhatnátok egyszer hogy nektek mien volt ennyi idősen.
2009. márc. 23. 08:33
 19/23 anonim ***** válasza:
82%

Miért támadjátok szegényt? Nem kioktatásért jött,hanem válaszért,tanácsért! Amúgy meg tényleg lehet szerelmes egy 13 éves lány, ezt hívják gyerekszerelemnek, tiniszerelemnek. Ti is voltatok szerelmesek,ebben fogadni mernék. Titokban a kedvenc hírességeitekről fantáziálgattatok.(És nehogy valaki elkezdje,hogy én nem! Csak példa volt!) Viszont abban igazuk van, hogy az nem elég,hogy az iskolában első vagy! Felelősség!Tudod, babám, szerintem 13 évesen ne is várj mást attól a fiútól. Figyelj! Emlékszem a 13 éves koromra... Volt egy nagyon jó barátnőm.Csak a fiúk érdekelték, és 13 évesen már többet sírt egy fiúért,és többen akarták lefektetni,mint amennyi eső leesik az égből. Az ő pasija is csak társaságba találkozott vele. Nem tudom,hova ez a rohanás, most ez a lány,már nem is azzal a fiúval van együtt, és bánja,hogy így elkapkodott mindent!Ezzel nem azt akarom mondani,hogy ti is szakítani fogtok. Viszont szerintem az igazi IGAZI szerelem még vár rád valahol... Figyelj, ez még nagyon kezdetleges... meg amúgy is! Elmondták előttem: még nem pasi! Igen...és a csók nem úgy jön,hogy akkor most az elsőnél mondom,hogy á majd holnap megcsókollak! Nem! Ez spontán! Ezt a pillanat szüli, és szerintem nem 13 évesen, bár lehet,hogy maradi vagyok?

SZERINTEM ez egy barátság. Vagy valami ilyesmi, ahol megfogjátok egymás kezét, bár a barátnők is megszokták fogni egymás kezét... ez még nem jelent semmit!

Az igazi szerelem,amikor meglátod, érte dobban a szíved, ránézel és nem tudod levenni a szemed az ő szeméről, mindenhogy aranyos, gyomrodban pillangók vannak,és csak rá gondolsz. A forró tűz. A csók a szerelem kimutatása,jelképe, amikor nem azért csinálod,mert túl akarsz rajta lenni, meg ilyesmi, hanem mert szükséged van rá! Úgy érzed,ha nem csókol meg, megőrülsz! Érted? Tudod, ezt olyan 16 éves korodtól fogod megérteni,legalábbis remélem,hogy addig nem sieted el a dolgokat.

Na nem szövegelek,ez csak az év véleményem. Üdv.! :-)


Ja és üzenem kisanyáim, kisapáim, lehet lepontozni!

2009. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, és van egy kis hibám:

* én véleményem

2009. márc. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!