Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha a randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a randi mégsem jött össze? Mármint a lány nemtudott eljönni, folytassam vagy ne?

Figyelt kérdés
Mit mondjak neki majd msnen?Mivel én már nemtudom mit csináljak, még nem mondta el miért nem tudott jönni, de azt mondta, hogy ő volt a hibás.
2010. júl. 5. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:

egy randit telefonon rendezzel le es minel rovidebben,nem is jon ossze,ha eloszor nem jott el nem erdeklodik nagyon irantad


clyde88

2010. júl. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
telefonon volt megbeszélve, de ő nem jött...és mint írtam, mondta, hogy az ú hibája....de én nemtudom mit tegyek? mit mondjak akkor? hogy akkor vége?
2010. júl. 5. 20:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Adj neki még esélyt arra, hogy egyáltalán jobban megismerjétek 1mást.
2010. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát már 1 hónapja kezdtem el vele beszélgetni / ismerkedni szóval nem igazán "új".
2010. júl. 5. 20:20
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem érdekled... bár ki tudja
2010. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kérdezz rá h van e egyáltalán esélyed nála, vagy hagyjad inkább békén?
2010. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mikor elkezdtünk erről a napról, hogy nem jött össze, írtam, hogy akkor hagyjuk....mondja, hogy a randit? mondtam, hogy igen a mait, erre írja, hogy huhh megkönnyebbült, de szerintem ezt nem gondolta komolyan. Meg amúgyis minek beszéltünk akkor 3-4 alkalommal telefonos is, úgy hogy ráadásul ő hívott mindég, mert nekem épp nincs pénz a telefonomon.
2010. júl. 5. 20:23
 8/10 anonim ***** válasza:

hivd fel egy nap,de feltetlenul napkozben (nappal kevesebb srac ker randit,ezert egy kicsit kivancsi lessz rad,erdekesnek tart,kitunsz a tobbsegbol) es mond azt,szia,nezd adok meg egy eselyt hogy megismerjel,talalkozzunk xy helyen xy oraban,ne kessel es oltozzel fel szepen,most van dolgom le kell tennem,szya.


na szoval,te adsz neki eselyt hogy megismerjen,nem o neked,te iranyitsz,marcsak ha az idot es helyet is te mondod meg akkor is te iranyitassz,es tudja hogy vagy most vagy soha tudatara adod azzal hogy adsz neki meg egy eselyt,mert o rontotta el,hogy oltozzon fel szepen,ezzel azt mutatod ki hogy vannak elvarasaid is,ne hosszu szoknyaban es valami mulat bluzban jojjon,nezzen ki jol,es vegul ha nagyon rovid leszel max 30 masodperc legyen az egessz,te rakd le elsonek a telefont,azt mutatod ki hogy nem csak ra koncentralsz,hanem vannak mas dolgaid is,es megint tudatalattiban a csaj arra fog gondolni hogy ha most nem megyek el,akkor vegleg lemondhatok rolla,es ha egy kicsit is erdeklodik majd utannad el fog menni,csak kivancsisagbol is hogy lassa ki az a sracc,mert sok erdeklodest felkeltettel benne,a folytatas mar a tied,legyenek meglepeteseid,erdekes beszollasaid,stb..


clyde88

2010. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kérdezz rá h van e egyáltalán esélyed nála, vagy hagyjad inkább békén?


ezt a nagy baromsagot nehogy megkerdezd,a valasz 99% ban NEM hidd el,es sose add fel konnyen,a nok szeretik ha harcolsz ertuk ;)


clyde88

2010. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igazából a hónap első felében nagyon oda voltam érte, még lehet talán nagyon is, de az utóbbi max 1,5 hétben kellettem magam, rá is írt haveromra, kérdezgetett rólam, haverom meg is mondta, azt kérdezte, hogy mennyire ismerjük egymást stbb.. meg, hogy miért vagyok vele most ilyen stb...mostmeg nemjött el... lehet kipróbálom amit mondtál, hogy majd felhívom, még mondta, hogy lesz ma msnen, majd megkérdezem hogyhogy nemtudott ma jönni
2010. júl. 5. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!