Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért nem akart eljönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem akart eljönni a lány? Nem jövök be neki?

Figyelt kérdés

Először is a csaj nem tudja hogy tetszik nekem vagy hogy bármit is szeretnék tőle.

Megyünk majd valahova haverokkal és ma megkérdeztem hogy eljönne e velünk?

Azt mondta hogy nem de kösz hogy gondoltam rá. Azt nem firtattam hogy miért nem akar jönni. Nem mondott semmit hogy nem velem szeretne jönni, vagy nem oda, vagy hogy nem engedik el, nem ér rá. Egyszerűen semmit nem mondott hogy miért de ha kérdeztem volna akkor se mondta volna meg hogy ha azért nem akar jönni mert nem vagyok neki szimpi vagy ilyesmi, max kamuzott volna egyet.


Vajon ilyenkor mi jár egy 16 éves lány fejében?


2010. dec. 10. 13:57
 1/8 Névtelen66 válasza:
100%
anyi hogy ne a havverokkal együtt hívd meg hanem úgy hogy csak ketten vagytok
2010. dec. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na akkor lehet hogy mégúgyse jönne el.

Nem mondtam hogy randi mert végül is nem az:D

2010. dec. 10. 14:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Abból, hogy elhívod őt egy haveros bulira, nem tud semmit leszűrni. Ha érdekel, mint nő, akkor hívd el randira, ahol nincsenek haverok.

Amúgy lehet, az tartja vissza, hogy nem ismeri a haverjaidat és egyedül lenne a sok idegen között...

De az is lehet, hogy nem ér rá, más dolga akadt. Vagy egyszerűen csak nincs kedve.

2010. dec. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Karácsonyi ajándékokat kell vennie, várják haza, fáradt, tanulni akar, éhes, stb. Lehet, hogy úgy érezte, hogy csak udvariasságból hívod. Ha akarsz egy lánytól valamit, akkor az legyen egyértelmű: pl. "örülnék, ha velünk tartanál."
2010. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem is volt szó arról hogy kik jönnek és nem buli, de hogy mi az lényegtelen.
2010. dec. 10. 20:03
 6/8 A kérdező kommentje:

Csak annyit kérdeztem hogy eljönne e. Erre ő hogy kösz nem.

Nem tudta hogy többen mennénk, de amikor említettem neki akkor se mondta hogy lehet vagy hogy mégiscsak eljönne.

2010. dec. 12. 11:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán a haverokkal volt gondja,nem ismerte őket eléggé :)
2010. dec. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
talán nem kedveli az ilyen bulikat vagy a haverjaidat .Szerintem menj oda hozzá és kérdezd meg hogy miért nem szeretne elmenni veletek,nem érdemes agyalgatni mert ilyenkor az ember mindig a legrosszabbra gondol.Go hozzá és biztos hogy megmondja az igazat.
2010. dec. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!