Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 13 éves lány vagyok. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 13 éves lány vagyok. A pasim sehova nem akar velem eljönni mit csináljak?

Figyelt kérdés

13 évesek vagyunk. De a pasim sehova nem akar eljönni velem ketten csak úgy h rjatunk kívül még meghív 5 embert.azt konkrétan nem mondta h velem nem akar csak 2 en eljönni valahova.

Már 4 szer jártam vele de csóknál több még nemvolt.

2 en még nemvoltunk sehol :S Érzem h szeret. és aztis mondta h majd csókolózunk a parkba. d eúgy akar h rjatunk kívül még 8 an vannak? mit tegyek??


2009. márc. 22. 21:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%
inkább tanulj még de ne a szerelemről hanem a töri könyvből...
2009. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%

Mi a fenét akarsz 13 évesen? Dugni a parkban? 4x jártál vele? Ehhez is gratulálni tudok...Ha lenne némi fogalmad a párkapcsolatokról, akkor rájönnél, hogy az egy nagy vicc, ami köztetek van és köze nincs a járáshoz...

Majd ha felnősz te és a pisis barátod is, akkor nem lesznek ilyen problémáitok. Addig inkább barbizz, a pasid meg machboxozzon.

2009. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Ez azért van mert még gyerekek vagytok és ilyenkor még a haverok fontosabbak akárhogy is nézzük és nincs meg az egyensúly haver és barátnő között.
2009. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
59%
és csodálkoznak hogy mennyi pedofil állat van hiszen már a kisujjukat sem kell mozdítani ... aranyom maradj otthon és tanulj ráérsz még a pasizással hidd el
2009. márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
MOnd meg neki, hogy szeretnél kettesben is lenni vele, te ezt ugyanúgy igényled, mint ő a haverjait! Mond meg neki, hogy keresse meg az egyensúlyt, közte és haverjai között, különben vége lesz a kapcsolatotoknak.Ez majd észhez tériti.
2009. márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

köszi az 1.-2 . kommentárt...

1 höz csak annyitok fűzni h osztályelső vagyok...

nem azért vagytok itt h értelmes választ adjatok???

3. van benne vmi neked köszi =)

2009. márc. 22. 21:31
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
13 évesen még GYEREKEK vagytok, ne várj tőle semmit. Ja, és 13 évesen még nem pasi, hanem kisfiú :-) Majd kb. 18 éves korától lesz pasi, és ha agyilag is érett és felelősségteljes lesz, és tudja szeretni a nőt, akkor lesz majd csak férfi. :-) Most még kisfiú, és te pedig egy fejlődő tini lány vagy, tessék a felelősséget is tanulni.
2009. márc. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem kéne ilyen durván letámadni szegény lányt, hiszen tanácsért jött erre az oldalra. És szerintem mindenkinek volt egy kora amikor elkezdte érdekelni a szerelem. Szerintem attól függ hány éves a barátod a fiúknak 13-17 éves korukig inkább a haverok a barátok az elsők. Szerintem is próbáld vele ezt megbeszélni és megértetni vele. Viszont ha nem érti meg és továbbra is kellemetlen lesz neked, muszáj valaki mást keresned!
2009. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%

Egy 13 éves fiú tényleg gyerek. Még nem tud különbséget tenni egy komoly kapcsolat és a haverok közt. És ez valahol így van rendjén, 13 évesen még lógni kell a baráti körrel, nem egy kapcsolatot ápolni. Legalábbis szerintem. Persze, biztosan vannak kivételek, olyan fiúk, akik már ilyen korban felelősséggel vannak egy kapcsolatért. Inkább keress mást, ha nagyon nem tudsz elszakadni tőle, akkor tűrj.

Egyébként én is egy 13 éves lány vagyok.

2009. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

Most ne egyek egy hétig hogy osztályelső vagy?

Attól hogy az iskolában okos vagy, az még nem azt jelenti hogy éretten, felelősségteljesen tudsz gondolkodni.A ti korotokban még nem tudják a gyerekek hogy mit akarnak.A barátod se tudja, éretlen kisfiú te pedig kislány vagy.

Az első válaszoló pedig arra utalt hogy neked a tanulással kéne foglalkoznod.Egyébként nemcsak az az értelmes válasz ami a te fülednek tetszik, hanem az is ami kimondja az igazságot.

2009. márc. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!