Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ruhát vegyek fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhát vegyek fel, hogy ne tűnjek ki túlságosan?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmhöz megyünk át páran beszélgetni, fiúk-lányok vegyesen. Ott lesz egy srác, aki régóta bejön, és tetszeni szeretnék neki. Szerintetek ruhát, farmer-póló összeállítást, vagy mit vegyek fel? Nem akarok túl kihívó vagy felűnő lenni, de azért egy kicsit különlegesebb, mint általában.
2011. jún. 6. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Feszüljön a naci a popsin, a szokottnál komolyabb push-up a cickóknak. Kész is. :)
2011. jún. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Öhm... ez nem ribis egy kicsit?
2011. jún. 6. 15:38
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
vegyél föl fenék alá érő pólót/ruhát capri gatyával(cicanadrág de csak térd alá ér)
2011. jún. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
eddig én is úgygondoltam hogy az a legjobb ha nem tűnök ki a többiek közül, aztán párszor így estem pofára :S én nem tűntem ki, de volt egy másik csak aki igen és egyből ráment minden srác. aztán énis kicsíptem magam kicsit és mindjárt többen is ott repdestek körülöttem :D és nem kell azért tényleg a leg ribisebb cuccokat felvenni. csak pl egy cicanaci és egy kicsit kivágottabb felső, kiegészítők ;)
2011. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyira, hogy le se tudja venni a szemét rólad egész este. Nem ez a cél?
2011. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi szerinted a legszebb benned? Azt ahngsúlyozd ki. Pl én tudom, hogy jó lábaim vannak. Egy szoknyából kivillantom a lábaimat és kész, de pl eltakarom a hasam. Ha szép a dekoltázsod igenis emeld ki egy kivágott pólóval, ha sima farmert veszel hozzá egyből nem is tűnik ribisnek a dolog. Szerintem a lényeg, hogy ne öltözz túl azért annyira, mert könnyen nevetség tárgya lehet, mert mindenkinek felfog tűnni, hogy mennyire tepersz. Jah és persze a haj is sokat dob a dolgon.. Kísérletezgess otthon és majd meglátod te is hogy lenne a legjobb. Sok sikert!
2011. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
60%
rövid farmerszoknya bikini felsővel és egy pl kell ami nem takarja a csípődet, tuti nem veszi le a szemét rlad hanem majd rádhajt
2011. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
60%
(rossz a hosszú o betű a billentyűmön) derékvillantos polo bikini felsővel és rövid farmerszoknyával tuti bukni fog rád
2011. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nyári ruhát javasolnék. Nagyon jó tud lenni ha szép lábaid vannak.
2011. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, kedvesek vagytok :)
2011. jún. 8. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!