Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el, hogy ne úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el, hogy ne úgy tűnjék, hogy randira hívom?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki az osztálytáram volt és szerintem nagon jól kijönnénk egymással, ha kicsit feloldódva a sulin kívül találkoznánk, de egyenlőre csak baráti alapon. Az a bajom, hogy lány vagyok és ha felvetem hogy jöjjön el velem pl. a belvárosba sétálgatni az teljesen úgy hangzik, mintha elhívnám randira. Ti mit gondoltok? Hogyan hívjam el úgy hogy csak baráti meghívásnak vegye először?
2011. júl. 1. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért kellene előtte barátinak lennie? Hívd el úgy ahogy írtad, tudod, bátraké a szerencse!!! :)))
2011. júl. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát :/ csak attól ódzkodom, hogy ő eléggé zárkózott és amint tudom nincs sok tapasztalata ezen téren és félek hogy "megijedne"
2011. júl. 1. 11:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát elhívod, beszélgettek, és csak elkezd egy idő után feloldódni, próbáld meg, nem veszítesz semmit!!!
2011. júl. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csak simán kérdezd meg h nincs-e kedve eljönni sétálni :)
2011. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez aranyos:))


De ha tényleg egy ilyen kis mimózáról beszélsz,akkor nehéz dolgod lesz.

2011. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
özi a válaszokat, amúgy nem mimóza, csak nagyon nehezen enged közel magához bárkit is, tehát zárkózott
2011. júl. 1. 15:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor mondd azt neki, h barátként hívod el, de attól, h visszahúzódó vagy félénk, még nem kell félned, h elszalad előled, ha randira hívod.
2011. júl. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eloszor szervezz egy kisebb barati osszejovetelt nehany baratnovel/ismerossel. Ha ez megvan, mintegy "mellekesen" hivd meg fiut is. Igy nem fog randinak tunni de kezdesnek jo. Ha egyszer nemet mond ne add fel, hivhatod meg parszor. A tobbi mar rajta all...
2011. júl. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam néhány hete, de lekoptatott a srác, szerintem ha te többet akarsz már most mint barátság akkor ne kertelj.
2011. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!