Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan nyomuljak, h ne tűnjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyomuljak, h ne tűnjek nyomulósnak, de ugyanakkor érezze azt, h igazán érdekel és nagyon fontos nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy netes társkereső oldalon megismerkedtem egy lánnyal. Találkozás megvolt múlthét vasárnap, aki nagyon ráér, vagy érdekli, itt elolvashatja, kommentálhat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__20772..


A helyzet most ott tart, h ma reggel írt végre az oldalon levelet, amiben konkrétan nem taglalta a dolgokat, csak azt írta, h ő is jól érezte magát velem és hogy most mennie kell, csak nem szeretett volna válasz nélkül hagyni. Oké, el nem utasított, és most úgy érzem a pohár félig tele van, mert talán van egy kis remény, h összejöjjünk. :) Nekem viszont nagyon tetszik ez a lány és nem akarom se elrontani vele, se elveszíteni, ugyanakkor elsietni se a dolgot. Az előbb kicsit felhívtam, mert olyan jó volt hallgatni a hangját és hiányzott amúgy is már! Aranyos volt hallottam, ahogy mosolygott a telefonban én meg csak olvadoztam a vonal másik végén. Úgy mondta, h a mostani hétvégén nem tudunk találkozni, azt nem taglalnám miért, de én se sietettem, csak mondtam neki, h örülnék ha még láthatnám személyesen, amikor neki is jó. Erre mondta azt, h ez a hétvége nem jó. Oké, kibírom nem gáz. Kicsit amúgy félek a lánytól, mert úgy érzem, h én már kezdek odáig lenni érte, míg ő annyira ott még nem tart irántam... és magáról is úgy írta az oldalon, h "szenvedélyes, szabadságot és az életet szerető nő". Csak én érzem úgy, h nem szereti a kötöttségeket?


Köszönöm, h végigolvastátok és a válaszokat előre is!


2011. aug. 9. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Nézd,az tény,hogy nehéz nyomulni ugyha nem akarsz nyomulósnak tűnnni:D

Viszább fogod max.

Amúgy,állítólag,a csajok szeretek a nyomulós pasikat.javitsatok,ha NAGYOT,tévedtem volna:D

2011. aug. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát NAGYOT tévedtél :D

A kérdezőnek meg azt üzenem, hogy nyugi:)

Nagy eséllyel tetszel a csajnak, de ne nyomulj túlságosan, mert el is ijesztheted, aminek a leírtak alapján nem nagyon örülnél. Várd ki míg ő is így érez, türelem, csak ennyit tudok mondani, mást nem tehetsz:)

2011. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Értem én, h türelem-tornaterem, csak hiányzik Ő és folyton Rá gondolok. :$

2011. aug. 10. 06:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg most míg ő keres. Fel ne hívd. :D Tényleg elijesztheted ha ráakaszkodsz már az elején. Had gondolkozzon, hiányzol-e neki, összerakja magában a dolgokat, aztán várd meg mit lép. Ne tárulkozz ki rögtön. Legyen valami titok is. :) Legyen mit várni. :)
2011. aug. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Most várok ja, mert lehet túl sok lehettem neki egyszerre, vagy nem tudom. Ugyanakkor azt se akarom, h azt higgye nem érdekel már (azért nem keresem). Ha várok, meddig várjak?

2011. aug. 22. 14:40
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy meg...ez a "várd meg míg ő keres" dolog kb 2 lánynál jött be eddig, a többi mind eltűnt, miután én nem kerestem. :( Ezért is félek nem keresni őt. :$
2011. aug. 22. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!