Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az a kérdésem a lányoktól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a kérdésem a lányoktól, hogy mi az a határ nálatok, amin túl már egy fiú nyomulósnak számít?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Más mindenkinek a határ..Az sem mindegy, hogy hogyan adod elő.
2011. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha többször és érthetően elmondom neki, hogy nem kell, mint pasi, de nem fogja fel és folytatja a nyomulást.
2011. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amikor erőszakos, gyors tempót diktál és a lány semmire sem tud lépni,mert a fiú nem várja meg amíg a lány lép vagy jelet ad, h. tovább haladhat az udvarlásba...

Pl. ha táncolok és odajön valaki táncolni az még ok,de ha már fogdos és behatol az intimszférámba akkor az már nyomulás

2011. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, én úgy értettem a kérdést, hogy még az ismerkedési résznél, amikor még először megszólítja a fiú a lányt, hogy viselkedjen, mit mondjon, meddig mehet el, hogy ne legyen nyomulós? :)
2011. jan. 3. 12:54
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Én például nem szeretem, ha valaki rögtön rátér a lényegre. Ez alatt azt értem, hogy rögtön az első beszélgetések alkalmával rákérdez, hogy van-e barátom, vagy rögtön mondja, hogy tetszem neki és esetleg lehet-e valami több is. Inkább beszélgessünk többször (személyesen, vagy akár e-mail, cset stb.)és ha látja, hogy szívesen beszélgetek vele (bármiről), akkor később hozza fel a további személyes találkozások ötletét, aztán majd úgyis minden megy magától. Nekem ez nem nyomulós, hanem finom közeledés, amitől begerjedek, ha nekem is tetszik. Lényeg, hogy ne egyik napról a másikra történjenek a dolgok.
2011. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy offolok és nem a kérdésre válaszolok. De! Utolsó: hány, mennyi beszélgetés után érdemes felvetni a személyes találkozó, randi lehetőségét? Milyen jeleket adsz pl te ami arra utal, hogy benne lennél a dologban, tetszik esetleg a srác? Köszi.
2011. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Fülünyúl ***** válasza:

Kedves 12:58-as,


"...rögtön az első beszélgetések alkalmával rákérdez, hogy van-e barátom" - írod te.


Na most aki szerinted párt keres (hétköznapi nyelven be akar csajozni), az majd hetekig fog veled levelezgetni meg diskurálni miközben te a háttérben foglalt vagy (barát, vőlegény, férj...)? Eleve jó az ilyet az elején tisztázni, már csak azon okból kifolyólag is, hogy van-e egyáltalán elméleti értelme udvarolni vagy kibontakoztatni az érzelmeket. Szóval ha valaki megkérdezi, hogy független vagy az nem nyomulás, hanem egy olyan kérdés, amivel elkerülhetők az esetleges csalódások, felesleges beleélések.

2011. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

13:54-nek. Személyes találkozó már pár levélváltás, vagy telefon után is jöhet (1-2 hét), de mivel én jobbnak találom és többre tartom a szépen lassan kibontakozó kapcsolatot, ezért még az első találkozások alkalmával sem szeretem, ha meg akar csókolni, egyebek.

13:57, igazad van, tényleg lehetőséget ad a további félreértések elkerülésére, ha rögtön közöljük, hogy van valakink, de ha van párom, akkor eleve nem kezdek el egy ismeretlennel ismerkedni, levelezgetni meg telefonálni. Ha látja, hogy passzív vagyok, akkor gondolom békén hagy.

2011. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És honnan tudhatom azt, hogy esetleg én is bejövok az adott lánynak és nem csak dumálgatni, haverkodni akar velem?


13:54-es voltam:D

2011. jan. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tudni kell ráérezni, hogy mikor nem vevő a hölgy rád. ennek megvannak a maga jelei, van, aki hamarabb ráérez, van akinek konkrétan meg kell mondani, és van akit nem érdekel az sem, ha elküldöd :D no ez utóbbit szoktam nyomulósként elkönyvelni.
2011. jan. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!