Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet barátnője egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet barátnője egy visszafogotabb jóképü (jó) fiúnak, anélkül hogy másnak adná ki magát (mint például nagydumásnak, lazának stb. )?

Figyelt kérdés

Tehát ha mindenhonnan csak azt hallod és látod hogy a macsós

beválalós,laza srácok kellenek, akkor mihez kezd egy nem olyan merész,normális srác...Bunkó válaszókat ki lehet hagyni, mint a "Marok marcsa,öngyilkolás meg ilyenek).


2011. máj. 31. 17:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Na jó.Nekem is lehetne, de olyan aki nem tetszik.Akkor gondolom, másképp kellett volna a kérdést feltenni.Mindegy, kösz a válaszokat, fölösleges kérdéseket többet nem teszek fel.
2011. máj. 31. 20:18
 12/15 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen vagyok csak lányban,hát engem a fiúk nagyon fedeznek fel... Csinálhatok bármit,rám se hederítenek.. Már megszoktam,úgyhogy kijelentem azt se bánnám ha egész életemet férfi nélkül élném le:) 16/L
2011. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
*nem
2011. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy add ki magad másnak, mert azt amúgy is észreveszik a csajok...


Változz meg. 16 évesen egyik este úgy feküdtem le aludni, hogy nem kellenek a csúnyácska lányok, akik rám vannak állva, mert tudom, hogy a kinézetemmel jobb nőket meg tudnék szerezni.

Próbáltam a pozitív dolgokat megfogni, amiben jó vagyok, abból pedig önbizalmat gyűjteni.


Most lassan 18 évesen elmondhatom, hogy olyan nők vannak rámállva, amilyeneket szerettem volna. :D


Elhatározás kérdése, papa. :) Sok sikert, akárhogy is döntesz.


Az is egy mód, hogy ilyen maradsz. Csak nem fogod "őket" megkapni nagy valószínűség szerint.

Vagy te megtalálod azt, akit én nem... :)

2011. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Utolsónak.


Ezt csinálom már 1 éve, pozitiv hozzáállás, sport, dolgok amibe jó vagyok de nem úgy van mint a mesékben...a különbség csak az, hogy sokkal jobban nézek ki és a kisugárzásom is jó és önbizalmam is van.Attól a csajok még büszkék maradnak, nem ragadnak rám és valamiért nincs szerencsém...Lehet hogy szerencse is kell meg sok próbálkozás(amiben benne van sok elutasitás is).Tehát nem tudom nálad mekkora a változás 2 év alatt, de én is megtettem ezeket a lépéseket mégse változott sokat az életem.

2011. máj. 31. 22:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!