Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ilyenkor mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác és szerintem és se vagyok neki közömbös. Még nem láttuk egymást élőbe, de keddre megbeszéltünk egy randit. Több ismerősöm is mondta már, hogy mennyire hasonlítunk egymásra mármint nem külsőleg xd, és, hogy szerintük is jó lenne, ha lenne valami. Sokszor szokta húzni az agyam, hogy direkt kiforgatja a szavaimat. Gyakran bókol is, viszont néha felhozza az exeit témának amihez én ugye nem tudok mit hozzászólni.

Van, hogy éjszakákat beszélgetünk át telefonon vagy MSN-en.

Most akkor akar valamit vagy nem?

(Azt még hozzátenném, hogy tegnap feltett egy burkol rávezetéses kérdést arra, hogy nem járnánk-e)


2011. máj. 29. 18:37
 1/6 Moszuke ***** válasza:
73%
és ha tetszik neked akkor mért nem mentél bele a rávezetéses kérdésbe?.. ahelyett, hogy minket kérdezgetsz. élj! ne fórumozz..
2011. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

komoylan ennyire sötét vagy?

akar hát. fel akar csípni, nem tünik föl???????? istenem mit csináljon még szeény srác?! térdeljen le és kérje meg a kezed?

komoylan mondom ti nők....áh....se veletek se nélkületek...

2011. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm élek én:D

Azért nem mondtam konkrétan, hogy igen mert az elbizonytalanít, hogy miért akar óránként-2óránként az exeiről beszélni, ha járni akar valakivel?

2011. máj. 29. 18:44
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

k*rva egyszerű: figyu megkérlek ne beszélje az exeidról jó?!


most annyira fájna neki mondani.

am azért mondja mert nincsen témája, és ezzel palástolja, hogy egy kretén.

2011. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
hát persze, hogy 'akar valamit'! ez azért elég 1értelmű! hajrá és sok sikert! ;D
2011. máj. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egy szalámis szendvicset akar
2011. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!