Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ilyenkor inkább más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ilyenkor inkább más lány után néztek?

Figyelt kérdés

Két hete megismerkedtem egy nagyon aranyos fiúval és elhívott randizni, nagyon jól sikerült.

Ő megakarja ismételni, de az egyetem miatt én nem tudtam azóta vele elmenni randizni, így mindig halogattam. Holnapra lebeszéltük egyet de most meg belázasodtam. Ilyenkor elhiszi hogy nem akarom lekoptatni, hanem hogy tényleg beteg vagyok???


Ilyenkor várnátok tovább a csajra??

20/L


2011. jan. 27. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Két hét az még semmi. Ha ezért nem foglalkozik már veled, akkor igazán sosem érdekelted őt. Ha te keresed meg, és mondod ezt el neki, akkor nem hinném, hogy kételyek maradnának benne.
2011. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Én már meguntam a várakozást, a folyamatos halasztgatást, tudom, mivel már tudom, hogy nem velem van a baj.

Ha szerencséd van, elhiszi, ha nem, akkor nem... Mondjuk szerintem igen nagy szívatás elnapolni, amikor igazából lenne rá időd.

2011. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Az első válaszolónak pedig azt üzenném, hogy ez az "érdekled őt - nem érdekled őt igazán" téma sem feltétlenül igaz. Én már vártam nem egy lányra, és nem kis időt. Aztán rájöttem, hogy ha ő nem tisztel meg, akkor sajnos én sem fogom.
2011. jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Fülünyúl ***** válasza:
57%

Ha sokat halogatsz a másiknál pont az ellenkezője fog lecsapódni, hogy nem volt szimpatikus neked ezért nem akarsz ismétlést. Ha az egyetem miatt nincs időd randizni (amit qrvára nem hiszek el, én is voltam egyetemista), akkor jobb ha bele sem vágsz eleve ilyenekbe.

Ha most a betegséget is megmondod neki - és bár igaz - tuti azt fogja venni hogy lekoptattad. De szerintem már az eddigi halogatásból is ez jött le neki.

Ajánld fel neki hogy látogasson meg, vagy valami, különben tényleg bukod az egészet.

Egyetemen meg hogy valakinek ne legyen egy randinyi ideje... áhh, ez hazugság.

2011. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De én pont azt mondtam, hogy nem volt időm, mert előszőr vagyok egyetemista és minden tantárgy összefolyt és tényleg éjjelnappal tanulok és így is 2-3 a legjobb jegyem.

Most meg nem kitalálom hanem tényleg beteg vagyok, de szeretnék találkozni vele, de nem igazán érzem szexinek náthásan magam, főleg ha csókolózás közben beletüsszentek a szájába.

2011. jan. 27. 15:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi a retkes macif.szért kéne csókolózni vele? Mi a retkes macif.szért akarsz folyamatosan szépnek tűnni előtte? Ha jó fej a srác, akkor tetszeni fogsz neki gyengén és rondán is.
2011. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mivel sosem tudok azonnal beleszeretni egy nőbe sem, így több vasat tartok a tűzben. Számomra az első néhány találkozás csak annyit jelent, hogy megállapítsam, érdemes -e az illetővel tovább tervezni. Azt választom, aki a legnagyobb hatást tette rám. Ha az egyik nő állandóan(max kétszer) lemondaná a randikat, akkor úgy venném, hogy ő már nem játszik.

Haver teljesen más típus, kiválaszt egy nőt, és még akkor is őt "üldözi", amikor rajta kívül már mindenkinek egyértelmű, hogy lerázták.

Tehát egyénfüggő.

2011. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Basszus ez milyen igaz..... Nem is gondoltam , hogy egy ilyen mondat amibe ennyi csúnya szó van megvilágosíthat.

Igaz, végül is jobb ha megpróbálom, mintha nem is próbálnám.

2011. jan. 27. 15:59
 9/11 Fülünyúl ***** válasza:

Én értettem elsőre is, hogy tényleg beteg vagy. Azt írtam - ha még egyszer nekifutsz írásomnak - hogy neki ez a sok halogatás után már tényleg lecsapódhat mint újabb kifogás. Kifogásokkal meg ugye tele a padlás. Szóval innentől döntsd el te magad mit csinálsz, mondom hívd el látogatóba, tökmindegy hogy taknyod-nyálad folyik, a beteg ember olyan.

Viszont ha most megint lepattintod (bár igaz a betegség), sanszos hogy megelégeli és lapoz.

2011. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha ennyire nincs időd az egyetem mellett randizni akkor minek vágsz bele?hogy reményeket táplálj a pasiban aztán koppanjon szegény?akkor hagytad volna meg neki a lehetőséget arra h egy olyan csajnak udvaroljon akinek van is rá ideje.szerintem hagyd őt.
2011. jan. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!