Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mit akar a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit akar a lány?

Figyelt kérdés
van egy lány aki tetszik, régóta ismerem de azt mondja nekem hogy most nem szeretne kapcsolatot meg hogy egy csómó fiú akar vele randizni néhánnyal randizik is de nem érez semmit és szombaton megyünk moziba de nem tudom most mit akar de nem randizni hívtam hanem csak mondta hogy nincs programja szombatra kéne valami és csak mondtam hogy mennyünk moziba
2011. márc. 24. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem prütykölni akar:D
2011. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
most ha jól olvasom beálltál a "sorba"?
2011. márc. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Joco901019 ***** válasza:
Szerintem frankón megmondta mit akar csinálni. Gondolom te vagy a csaj legjobb fiú barátja és kész. Ha meg bejössz neki úgyis fogja neked jelezni.
2011. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ló nincs, jó a szamár is. Amúgy női nyelven a "nem szeretnék kapcsolatot" azt jelenti, h "veled nem szeretnék kapcsolatot, mert ronda vagy".
2011. márc. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem áltam be a sorba mert nem hívtam randira

és igen elég jóba vagyunk

2011. márc. 24. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam olyan is van, hogy még nem szeretnék kapcsolatot, azaz nem veled nem szeretnék, csak még szükségem van szabadságra. Én személy szerinte jobban szeretem a sejtelmes, izgalmas időszakot, ami a kapcsolat előtt van. (:
2011. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Másokkal fog dugni és nem veled szeretne. Kicsit erős, de lényegében ez van.
2011. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még hozzá teszem, ez egy baráti visszautasítás volt tőle.
2011. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!