Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ilyenkor ti mit gondolnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ilyenkor ti mit gondolnátok a lányról?

Figyelt kérdés
Ha elkezdtek beszélgetni,persze ő kezdeményez,még nem is tud rólatok semmit,de ti lerohannátok azzal,hogy találkozzatok a héten.Ő meg azt mondaná erre,hogy inkább,később mikor jobban ráér + ti is és kevés az esély rá,hogy valami közbe jönne. Pl: Elutazás,valamelyik családtag ápolása stb..
2011. máj. 31. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor megbeszélnénk egy olyan időpontot, ami mindkettőnknek jó, nem?
2011. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Háát elsőre azt gondolnám, hogy van neki más is a láthatáron... vagy így szeretne lassan lekoptatni és majd cseszik jelentkezni...


De ha mondaná, hogy attól még beszélhetünk, meg hívjam nyugodtan meg itt van a számom meg ilyen olyan elérhetőségem..ÉSSSSSS tényleg keresne pár nap múlva akkor talán kicsit másképp gondolnám....

2011. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mot mit gondolna rólam?:S Nekem Júniusban + Júlis közepéig nem leszek itthon mert dolgoznom kell :S és igyis épp,hogy szerencsém volt,hogy betudtak protesálni :S
2011. máj. 31. 20:18
 4/10 A kérdező kommentje:
*s
2011. máj. 31. 20:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Én helyedbe lassítanék a tempón,hidd el jobban jársz.
2011. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt most pontosabban,hogy érted?
2011. máj. 31. 20:21
 7/10 anonim ***** válasza:

így azért érthetőbbb....


szóval:


1. Nem is ismered, szinte csak látásbol és pár szót váltottatok csak, és ő sem ismer igazán

2. kb 1 hónapra elmész...

3. rögtön első beszélgetéskor azt hallja h nem, majd legközelebb

4. ha ismerne hónapok óta azaz valami volt osztálytárs vagy régi csajhaver lennél más lenne....


Szóval így az sem biztos h megvár...

2011. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jogos,tudom,hogy benne van a pakliban, de külföldre megyek ki,szóval,még akármennyire is szeretném nem jönne össze az a találkozó rögtön. A pénz meg kell mert én is abból élek,+ még nem is ismerem eléggé,szeretek "lassan"haladni e téren..
2011. máj. 31. 20:25
 9/10 anonim ***** válasza:

20:22-es vok.


Én tudom h rossz neked, és elhiszem h nehéz, és kell a pénz és azért mész el...


DE! Úgymond egy újdonsült pasi, az nem ezt fogja gondolni..

DE! ha nem talál addig senkit és van rá esély akkor keresd fel ha hazajöttél lehet h mákod lesz!

2011. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Majd lesz ami lesz =)
2011. máj. 31. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!