Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy olyan sráccal, akinek egy barátja sincs?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ronda, mondták páran, hogy helyes vok, de barátom egy sincs.


16/F


2011. máj. 14. 15:25
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Tücsii mi nagyon egyformák vagyunk :)

Nekem sincsenek a suliból barátaim, csak közelebbi városokban/falvakban meg sajnos az ország másik felén a legjobb...

De amúgy én simán összejönnék egy olyan fiúval, akinek nincsenek barátai... Ha kecves, udvarias, rendes, vicces, megbízható, megértő, meg + még helyes is akkor persze. Nem azt fogom számolni hogy hány barátja van valakinek... Különben is, így legalább többet tud foglalkozni a fiú a csajjal :D

2011. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valakinek nincs barátja, az számomra nem lehet kizáró ok. Ha nem vagy ronda, idegesítő, büdös, stb. akkor nem látom akadályát, hogy összejöjj egy lánnyal.

FONTOS: légy magabiztos, kezdeményezz! Tudom, tudom, könnyű mondani... De ha bebújsz a csigaházadba és arra vársz, hogy az öledbe pottyanjon egy csinos lány, az nem a legjobb stratégia.

Egyébként ha csak azért nem kellesz valakinek, mert nincsenek barátaid, az nem érdemel meg téged.

Amúgy nekem sincs (már 2 éve) egy darab barátom se.


Érdekelne, hogy milyen ember vagy, hogy mik érdekelnek, hogy nézel ki. Szívesen ismerkedek, beszélgetek emberekkel, és talán kipróbálhatnánk, hogy barátra találunk-e egymásban.

2011. máj. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Én gyakran nagyobb előnyben részesítem az ilyen félénkebb, baráttal nem nagyon rendelkező srácokat, mint akik bandáznak meg ilyenek.. Azok inkább ellenszenvesek. Amúgy nekem is írhatsz, ha unatkozol.:)) szivesen beszélgetek neten.:) Élőben is azzal, akiben megbízok és kedves.:D
2011. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem vagyok emós.
2011. máj. 19. 19:24
 35/36 A kérdező kommentje:
Bocs, azt a választ már törölte az adminisztrátor. :D
2011. máj. 19. 19:40
 36/36 C$aK EgY LaNy ***** válasza:

banyek semmit nem tutok az emokrol -.-" az vagyok es barataim is vanank. csak a szatok jartassatok de m1 ...ez mar xanalom a kobon ...

[azadimn lehethtoroltedegondoloaz volt benne h azenincsme emo vagy -.-]

2011. máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!