Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy olyan sráccal, akinek egy barátja sincs?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ronda, mondták páran, hogy helyes vok, de barátom egy sincs.


16/F


2011. máj. 14. 15:25
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lány összejön veled már nyertél egy barátot :) Szerintem egyáltalán nem kizáró ok, hogy (még) nincsenek barátaid.
2011. máj. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Hali srác ugyan ugy én is F/16 és nekem sincs haverom és én is feltettem volna a kérdést :/

köszi :)

2011. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 C$aK EgY LaNy ***** válasza:
15%

omg :o h az istenbe nincs baratotok ? o.O

en eszt nem ertem s mar ott vagytok 16 evesek -.-"

2011. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 jin ***** válasza:
100%

ÉN IS IGY VOLTAM VELE 1.-5.IG DE AZTÁN JÓBA LETTEM VELÜK ,AZÉRT NEM BARÁTOK ,DE SULIN KÍVÜL NEKEM IS VANNAK BARÁTAIM,

ÉS TÖBB ESÉLYED VAN HA A LÁNY AZT SZERETNÉ H TÖRÖDJ VELE,MERT AKKOR NEM VONJÁK EL A HAVEROK A FIGYELMED!

AZÉRT SOK SIKERT!!

EGYÉBKÉNT HOL LAKSZ HOGY SULIN KIVÜL SINCS SENKI ?????

2011. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs egy barátom sem, és nem azért mert büdös és igénytelen vagyok, esetleg bunkó... És attól még, hogy nincsenek barátai, egyáltalán nem biztos, hogy végig a csajon lógna, nem hiszem, hogy emiatt megunnák egymást. 16/L
2011. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 jin ***** válasza:
28%

utsó

sz.ar lehet ilyennek lenni (legalább ronda vagy mert akkor nem gáz!)

2011. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
persze. miért lenne ez kizáró ok? szerintem vonzóak a 'magányos farkas' típusúak, meg velük könnyebb is megismerkedni, mert nem lógna hatalmas társaságban, így négyszemközt lehet vele beszélgetni. amúgy ismerek egy fiút, akit szintén kiközösítettek, piszkálták és ilyenek, pedig ő semmit se tett. és az, hogy valaki visszahúzódó, nem ok arra, hogy kirekesszék. ezzel csak magukat írják le az emberek, akik kinézik maguknak a visszahúzódóakat. :)
2011. máj. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ronda vagyok. Bár nem tudom mások hogy gondolják.:)
2011. máj. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

CSAK EGY LÁNY nak üzenem hogy könnyen nem lehet barátja egy embernek még pedig ÚGY hogy rossz közegbe kerültem és én elmentem onnann


ezek után probáltam keresni más haverokat suliból meg amugy is de nem jött össze :)


én meg nem leszek iszákos barom..

2011. máj. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 C$aK EgY LaNy ***** válasza:
41%

hat figy. tudom de aze minum egy lehet ...

amugymeg en sem jovok ki az osztalytarsaimal.. na jo 2vel kijovok vagy3mal de a tobbieket utalom es ok is engem xd

de a sulin kivul vannak :| azoknak 50% neten ismertm meg [taliztunk osszeismerkettunk es jo bartok lettunk] es 40% a tobbi baratom altal :'D

2011. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!