Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy olyan sráccal, akinek egy barátja sincs?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ronda, mondták páran, hogy helyes vok, de barátom egy sincs.


16/F


2011. máj. 14. 15:25
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
18%
a volt barátom ilyen volt... szánalmas, mert mivel egy barátja se volt, folyton otthon gubbasztottunk, és egyszer se volt közös programunk... :/
2011. máj. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Én nem értem miért szánalmas. Simán tudnék egy lánnyal közös programot csinálni. Am. is akinek nincsen egy barátja sem, az nem véletlen van. Eddig 2 suliba jártam és sajnos mind2 esetben pont a legrosszabbat fogtam ki, a környékünkön meg szinte senki olyan nem lakik akivel lehetne barátkozni, szóval az iskola, illetve előző iskolák és iskolán kívüli barátok kizártak. Sajnos a mai világban, hamár véletlenül nem olyan nadrágot vesz fel az ember, mint a többi, akkor kiközösítenek. És elég szar így tök egyedül. De látom barátnőzni sem érdemes. szóval egyedül fogok élni életem végéig és egyedül is döglök meg. :(
2011. máj. 15. 22:54
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

A volt fiúmnak sem volt egyetlen egy barátja sem,de tényleg egy sem,és ő 21 éves.

Nem kizáró ok. :)

2011. máj. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Naaa, ne törődj az idióta válaszolókkal. Ettől még simán lehet barátnőd. Legalább az ilyen piicsák elkerülnek mint akik itt irogatnak, örülj neki:P Tudom milyen szar egyedül, én is így vagyok, még is volt barátom, és nem azért hagyott ott mert nem volt egy barátnőm sem.. :DD
2011. máj. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kedved barátkozni, ill. dumálni olykor, írj! Szívesen beszélgetek. :)
2011. máj. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 jin ***** válasza:
hol laksz????
2011. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan összejönnék ilyen sráccal.
2011. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

szia! szerintem ebben semmi gáz sincsen,én is így vagyok vele most..az osztályomban nincsen olyan akivel egy hullám hosszon lennénk. na és? majd jön egy új ember akivel összebarátkozol..és engem egyáltalán nem zavarna,ha a fiúnak(akivel járok) nem lenne barátja. igen,jól mondták a többiek: legalább többet van velem:)

sok sikert!

15/L

2011. máj. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

ha van kedved írhatsz is nekem:) szívesen beszélgetnék én is..:)(dorkaa1996@citromail.hu)

15/L

(utolsó voltam)

2011. máj. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:

Nekem is igazán egy barátom van. A többi csak haver, nekem a kettő különböző: a barát olyan, akire az életem rá bíznám, a haver az csak eljárunk együtt bulizni, focizni meg ilyenek..., de hétpecsétes titkokat biztos nem rá bíznák.:)


17/Fiú

2011. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!