Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet Közöttünk még valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet Közöttünk még valami?

Figyelt kérdés
Az a helyzet ,hogy ez egyik osztálytársam (lány) nagyon be jön nekem én tizennégy vagyok és ő is!Már jeleztem neki h bejön meg minden és ő is azt mondta,hogy bejövök neki,de az a baj,h most nagyon rosszul alakultak a dolgai ,mert 2 szer is egymás után rosszúl bántak vele az előző partnerei.Már osztálykiránduláson vettem neki egy gyertyát ami két fél szívből áll és még mindíg nem dobta ki ,hogy ez jó jel lehet ?Jah és a sors úgy hozta hogy Középsuliban is egy osztályba fogunk járni egyébként meg mindíg szemezek vele csak az a bibi ,hogy nem szereti amikor nézik !Én mondtam neki ,hogy nekem nem arra kell h gyere és meg** lak hanem átölelni megcsókolni beszélni vígasztalni stb... az a durva h annyira ismerem minden egyes rezdüléséből tudom h mi van mert órán szoktunk beszélni úgy h 7 méter van közöttünk.Szóval eléyg bonyolult én most hagyok neki időt és majd jövőre! Szeretném ha komoly válaszokat adnátok!!Előre is köszönöm:)
2011. máj. 12. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet.
2011. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Csak legyél kitartó. Udvarolgass neki, akkor jól alakulhatnak a dolgok.
2011. máj. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 józsibarát ***** válasza:

Lehet.

Mutasd meg neki a szereteted azzal, hogy rá figyelsz, olyanokat csinálsz, ami neki jó. És egy szál vörös rózsa is sokat elmond (legalábbis az én időmben még sokat (kb. mindent) elmondott).

2011. máj. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hkicsit buta a felfogása azaz ne mbuta mert okos csak olyan furán fogja fel a dolgokat de igyekszem megtenni mindent meg edig is megtettem
2011. máj. 12. 10:58
 5/5 anonim válasza:

én is pont ebbe a helyzetbe vagyok csak nekem az a baj hogy a csajom más pasival is találkozik rajtam kívül:'( de vegyél még neki vmi ajándékot hívd el fagyizni meg ilyesmi

sok sikert majd mesélj:D

2011. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!