Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet-e valami közöttünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bettyke66 kérdése:

Lehet-e valami közöttünk?

Figyelt kérdés

Szijasztok!

Taliztam egy régi ismerős sráccal..

Beszéltünk már msn.-en camoztunk is..és megbeszéltük hogy talizunk ma(kedden.) nagyon jó volt télleg meg minden! Csak ugye én 16éves vagyok a srác meg 24..

Ő azt mondta ha most lenne 18-19éves akkor nem gondolkozna azon hogy össze jönne-e velem vagy sem!!Én azt vettem ki hogy esélytelen ne is próbálkozzak,mert nem lessz semmi én ezt így értettem..Érdekelne mi a TI véleményetek erről,lehet-e valami?Ha igen akkor hogyan segítsem azt hogy mégis???..Ötleteket tippeket kérnék tőletek,fontos!!!..

Köszönöm előre is:-)


2011. febr. 22. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is esélytelen már.. Végképp ha ezt mondta :S
2011. febr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Túl nagy a korkülönbség. Szexuális partnernek felelhetnél meg neki, de több nemigen lehetne a dologból. Gondolom, ezt ő is végiggondolta már...
2011. febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Đe semmit sem szabad feladni,ha szerelemről van szó..

És még lehet bizti változtatni valamit..!!!!Nincs lehetetlen!

A győztesek soha nem adhajták fel,az a vesztes aki feladja!!

És azt mondta hogy találkozunk,meg ezt nem sértésnek mondta!!

2011. febr. 22. 18:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Tisztelem ezt az elszántságot, remélem, még sokáig ilyen elszánt leszel az élet minden területén. Sajnos az idő pont az ellenkezőjét igazolja... :-(

De azzal tényleg egyet lehet érteni, hogy ha az ember nem tesz meg mindent egy cél érdekében, akkor utána örökre bánhatja azt, ha viszont mindent megpróbált és úgy nem sikerül a dolog, legalább a lelkiismerete tiszta marad és tükör előtt mondhatja: mindent megtettem.

2011. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Most beszéltem vele..

És esélyt kértem abban hogy ismerjen meg..Mert amikor először ismert meg akkor még télleg kicsi kajla voltam,de most itt vagyok és szeretnék vele lenni..

és nem hagyni őt!! ő annak idején mondta hogy változzak beszéljek idősebbel megtettem!! sikeresen változtam más mindenhez a hozzá állásom teljesen nem az a 16 éves lány vagyok mint a többi!! Más vagyok teljesen! Sőt elmondom hogy 16évesen dolgozok,és tanulok ösztöndíjat is kapok!!!

És én bizonyítani akarok!!!

2011. febr. 22. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor nekem már nincs más dolgom, mint hogy Nagyon Sok Sikert kívánjak Neked és mindkettőtöknek!
2011. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm szépen:-)

Azon leszek hogy bizonyítsak neki,és hogy lássák mások is hogy mivan..Mert tudom hülyeség!! Đe érte valahogy úgy érzem megéri! Mert ő az első akiben ennyire bízok,egy nagy szerelmi csalódás után..!

Mert azért a világban körül nézünk vannak olyan párok hogy a csaj 15-16 a pasi 23-24-30 éves..És ne mondja senki hogy nincs,mert vannak!!!

És nekem is volt barátommal aki 24éves volt én akkor 14éves 1évet voltam vele és szép volt komoly..:-)

És most is ezt akarom ezzel a sráccal! Győztesek közé szeretnék tartozni,nem pedig a vesztesek közé:-)

2011. febr. 22. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!