Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudassam vele hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam vele hogy nem lehet közöttünk semmi?

Figyelt kérdés

Nah a sztori:


Van egy pasi (A), vagyok én (B), és van egy csaj..

"A" pasi és a csaj jártak, de az egyik este szakítottak mert mondtam a csajnak hogy válasszon kettőnk közül mert már nem bírom tovább..

Viszont mindig írogatja az üzifalára (Face) hogy szereti és nem tudja elfelejteni.

Megbeszéltük hogy nem fog ráírni többet és én segítek neki ebben....

Nem tudja elfelejteni és közbe neki írja azt hogy szereti miközben nekem is..

Egy/két ember azt mondta hogy legyen vége, én nem akarom mert nagyon de nagyon szeretem, de muszáj mert így nagyon szar kedvem van folyton és hiányzik, el kéne felejtenem..:(

Hogy mondjam meg neki hogy fejezzük be? Olyan módszer kéne ami nem fáj neki =/=/


2011. ápr. 3. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
"Megkönnyítem a döntést: visszamehetsz az exedhez."
2011. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hiszem ez jó lesz.:)
2011. ápr. 3. 20:28
 3/3 anonim válasza:
Sokkal ellőbb kellett volna megtenned. Sőt ha Te csak második voltál, eleve figyelmen kívül kellett volna hagynod. Ne az legyen a lényeg, hogy fájdalmat okozz másnak, mert amit adsz azt kapod majd vissza. A magad boldogságát keresd inkább a szakításban, mert attól neked jobb lesz ha egy "ilyen" alaktól megszabadulsz.
2011. ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!