Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudassam vele hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam vele hogy én akarom őt?

Figyelt kérdés
Ez éven együtt voltunk..igaz rövid ideig.. csak pár hétig.. de az a rövid idő életem legszebb időszaka volt. Úriemberként viselkedett velem.. édes volt. Ahogy arról mindig is álmodoztam végre egy olyan fiú állt előttem aki nem rohant le.. Hanem udvarolt.. Bemutatkozott a szüleimnek.. és szép lassan közeledett felém.. nem rohant le.. de sajnos megszakadt ez a kapcsolat közöttünk.. Mert ő sportol és rengeteget utazik.. és sajnos úgy alakultak a dolgok hogy nem tudunk találkozni... de azóta is tartjuk interneten a kapcsolatot. mindig érdeklődik felőlem.. még a mai napig is dicsér.. elég ha kicsit vágatok a hajamból és azonnal észre vesz rajtam minden apró változást...még mindig ugyanolyan kedves velem mint volt.. de már persze nem mond olyan dolgokat amik egy párkapcsolatban elhangzanak.. de sajnos bennem még mindig ugyanolyan erősek az érzések iránta ha nem erősebbek már.. :S pedig már fél éve hogy nem láttam... mégis mindig azt érzem hogy vele akarok lenni... mostanra már lassan vége az utazgatásainak is és otthon lesz.. de nem tudom mit tegyek.. hogyan adjak jeleket felé hogy én még mindig szeretem... nem akarom lerohanni.. minden nap arra várok hátha kapok tőle egy levelet amiben ő írja le nekem hogy hiányzom neki.. szeretném ha ő kezdeményezne..hogy megtudjam egyáltalán ő is akar e velem lenni.. nekem ő az igazi.... én 23 éves vagyok... ő 28 éves...
2011. okt. 19. 03:48
 1/5 anonim válasza:

beszélj vele

kezdetnek megteszi

2011. okt. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de hisz beszélünk tartjuk a kapcsolatot..minden héten váltunk egy levelet...
2011. okt. 19. 06:15
 3/5 anonim válasza:
írd meg neki hogy talalkozzatok, es ott majd kiderul. ;-)
2011. okt. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Es, ha az egyik levelben megkerdezed, hogy "amikor mar itthon leszel, azert remelem, talalkozunk eloben is, es meselsz az elmenyeidrol..." - es a valaszbol tudni fogod - ha mar a leveleibol nem jon at szamodra.

Bar szerintem, ha heti rendszeresseggel irtok egymasnak, akkor azert az jelent valamit. Ha terhes lenne neki a kapcsolat, akkor nem levelezne veled.

Legyen ugy, ahogyan mindkettotoknek a legjobb!

2011. okt. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Személyesen másabb lesz hidd el, mint leveleket írva. Ott majd látod rajta, hogy barátilag érdeklődik irántad, vagy valamit akar tényleg!
2011. okt. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!