Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudassam vele, hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam vele, hogy ő nekem a mindenem?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nekem nagyon tetszik, eléggé jó baráti viszonyban vagyunk, és szeretnék egy kissé többet tőle, de nem tudom, hogyan mondhatnám el neki. Valami tipp? Javaslat? jótanács?? nagyon megköszönném.
2011. szept. 25. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Énekeld el neki ezt:Részegen ki visz majd haza
2011. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

hívd el kettesbe valahova, pl kávézni, moziba, stb. viselkedj vele úgy, ahogy udvarolni szokás

majd rájön magától is, hogy mit akarsz

ha igy nem megy, mond meg neki: Én többet érzek barátságnál!

sok sikert!

2011. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
-.-'' értelmes válaszokat várnék!!
2011. szept. 25. 21:07
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen! remélem sikerül :)
2011. szept. 25. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:
A bulikat ezekre a dolgokra találták ki szerintem. Ha csak úgy megmondod neki és ,ha még tapasztalatlan hisztis p*a akkor egyből elutasít...ja és még valami te vagy a kezdeményező? mert a mai kor szabálya szerintem igencsak egyértelmű, ha nem jelez a nő semmi olyat, hogy tetszenél neki még csak nem is néz rád néha kicsit érdekesebben. Akkor nem éri meg a fáradozást.:) elöbb mérlegeld az egész dolgot, hogy jobb e lenne tényleg neked barátnőként mint barátként..mert amúgy az ilyen nagy szerelmeknek barátok között általában egy nagy veszekedés szokott lenni a vége..mert a lány nem akarja te meg annál jobban mondván, hogy nincs elérhetetlen lány. Aztán zaklatva érezheti magát mert ő megmondta, hogy csak a barátod...stb. Tehát ezeket mérlegeld elöbb, hogy tényleg meg éri e és ,ha igen akkor szerintem egy bulit nézz ki magadnak és ott mond el. Elég sokszor jöttem ki hasonló helyzetekből rosszul azért mondom.
2011. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem nos hát 15/F vagyok beszélgettem vele sokat bókoltam neki és láthatóan tetszett neki amit mondtam, azt is mondta h aranyos vagyok. Nos annyit tudok róla , hogy eléggé fura lány nos mert még csak egy kapcsolata volt és gyakorlatilag még csókszűz( ez nekem is feltünt de nem lényeg) ugyhogy nemtudom mit tegyek vele :) viszont nagyon tetszik :)
2011. szept. 25. 21:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a lényeg, hogy ne elmondd neki, hanem éreztesd. Törődj vele nagyon sokat. Hívd sokat magaddal, stb. Aztán persze később jöhetnek a szavak, hogyha kell. De azokkal ne siesd el...
2011. szept. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!