Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom eldönteni, hogy akkor most mi is van közöttünk?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel együtt járok edzésre. Ő 20 éves én 17 leszek novemberben. Már legalább egy éve ismerjük egymást, nagyon jól elvagyunk együtt, mindig marad velem edzés után beszélgetni, míg várjuk bátyámat, hogy értem jöjjön kocsival. Sokszor szemezünk edzés alatt is, mindig puszival köszönünk el egymástól. Állandóan mosolyog, ha meglát, mindig érdeklődik felőlem. Msn-en is minden nap szoktunk beszélni, van mikor hajnal 1-ig is akár. Sok mindenben megegyezik az ízlésünk, de vannak persze olyan témák is, amikben nem értünk egyet.

Most akkor mi is van köztünk? Mert én többet érzek iránta barátságnál, és nem tudom, nekem úgy jön le a dolog, hogy tetszem neki. De még mindig nem lépett. Mi lehet a probléma? Mit rontok el? Lehet gond a korkülönbség? Mit kéne tennem azért, hogy lépjen végre? De persze úgy, hogy ne nekem kelljen kezdeményezni, mert én úgy vallom, hogy a legelső lépést a srácnak kell megtennie. Onnantól kezdve én is nyugodtan kezdeményezhetek, de addig nem. Légyszi, segítsetek!!


2010. szept. 14. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Valahogy utalhatsz rá, h akkor hátha megnyilik. Pl h milyen lányok tetszenek neki, van e barátnője. Én 22 éves lány vagyok és szerintem nem szégyen kezdeményezni. 6 évig voltam egy sráccal ugy,h én kezdeményeztem. Ha nem mersz lépni akkor utalj rá. Neked tetszik a srác? A leírtak alapján nem vagy közömbös neki. Sok sikert!!! Majd írd meg mi lett.
2010. szept. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon tetszik, sokszor már úgy érzem hogy szerelmes is vagyok belé ^^ Bár ezt nem tudom eldönteni, még soha nem voltam szerelmes, nem tudnám felismerni még akkor sem, ha az orrom előtt lebegne ^^

Ha kezdeményezek, akkor nem lesz olyan, mintha "ribi" lennék?? :O Mert sok helyen hallom, hogy ha egy csaj kezdeményez, az milyen rossz, meg minden....

2010. szept. 14. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Én válaszolok megint aki legelöször:D. Szerintem attól mert valaki kezdeményez még nem ribanc. Ha lenne barátnője és úgy próbálkozik valaki akkor az más. Csodálatos szerelmesnek lenni:). Sokat gondolsz rá? Várod mikor beszéljetek újra? Hiányzik a közelsége? Jó érzés ha veled van?

Várom válaszod:D

2010. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rengeteget gondolok rá, a nap szinte összes percében, állandóan várom, hogy mikor beszélünk már msn-en. Legszívesebben éjjel-nappal vele lennék, még ha csak beszélgetnénk is, vagy csupán egymás mellett ülnénk ^ ^

Szeretek vele lenni, ritka ilyen pasit találni, érzékeny ha kell, komoly, ha kell, vicces, ha kell.

Általában határozott és irányító típus vagyok, de ha vele vagyok, akkor sokszor "elpuhulok" *.*

2010. szept. 14. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerelmes vagy:) márcsak azt kell kideríteni ő hogyan vélekedik és érez irántad. Szerintem finoman kikérdezheted és aztán alakul az magától. Ismét én voltam:D...
2010. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!